Wojciech Szczęsny oficjalnie pojawia się już w składzie Barcelony. Choć na razie spędza mecze na ławce rezerwowych, po ostatnim starciu z Bayernem, który był 23 października, piłkarz był w doskonałym humorze. Na trybunach tego dnia pojawiła się oczywiście Marina. Żona bramkarza jeszcze przed meczem opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zapozowała razem z Anną Lewandowską.
Zdjęcie wystrojonych na mecz Mariny i Anny Lewandowskiej błyskawicznie obiegło polskie media. Stylizacje ukochanych zawodników Barcelony w rozmowie z nami ocenił ekspert Michał Musiał. Stwierdził, że panie prezentowały się rewelacyjnie. Zamieszczoną przez Marinę fotografią zachwyciły się jednak nie tylko polskie portale. Kadr z Anną Lewandowską został opublikowany przez hiszpański serwis diez.hn. Dziennikarze portalu stwierdzili, że od Mariny trudno było oderwać wzrok. "Uwagę przykuła partnerka Wojciecha Szczęsnego. Marina Łuczenko była na Camp Nou z Anną Lewandowską, żoną Lewandowskiego" - czytamy w opisie, który pojawił się na hiszpańskiej stronie.
To zresztą nie pierwszy raz, gdy hiszpańskie media wspominają o Marinie. Gdy pojawiły się pierwsze informacje o transferze Szczęsnego, portale zaczęły interesować się jego życiem prywatnym. Artykuł na temat ukochanej bramkarza opublikował m.in. portal sport.es, który podkreślił muzyczne dokonania Mariny.
Transfer do Barcelony dla Szczęsnych oznaczał także przeprowadzkę. Piłkarz i jego żona mieszkają teraz niedaleko jego klubowego kolegi, Roberta Lewandowskiego. Dwie słynne pary miały okazję spotkać się już w stolicy Katalonii, a zdjęcia z ich wspólnego wyjścia obiegły media społecznościowe. Najpierw na Instagramie można było zobaczyć idealny kadr, na którym pozują dwie pary. Na kolejnym z kolei przed obiektyw wpadły ich dzieci - Klara, Laura oraz Liam. Widać, że pociechy par doskonale się bawiły. "Instagram kontra rzeczywistość" - podpisała drugie ujęcie Marina.
Uciekła z planu filmu Wajdy. Potem przylgnęła do niej łatka "królowej rozbieranych scen"
Lubomirscy na spotkaniu z Bachledą-Curuś i Lesz. Spójrzcie na sukienkę hrabianki
Anthony Hopkins obchodzi ważną rocznicę. "50 lat temu ten koszmar się skończył"
George Clooney i jego bliscy zostali obywatelami Francji. Aktor mówił otwarcie o powodach
Iglesias i Kurnikowa pierwszy raz pokazali wszystkie dzieci. Takiego kadru jeszcze u nich nie było
Grała małą Bożenkę w "Klanie" i nagle zniknęła z ekranu. Dziś ma zupełnie inne życie
W tym domu wychowała się Lewandowska. Pokazała, jak mieszka jej mama
Żurnalista tłumaczy się z filtrów na nagraniu z Rozenek. "Wyszło śmiesznie i żałośnie"
Wieści ws. pogrzebu Brigitte Bardot. Przed śmiercią zmieniła decyzję o miejscu pochówku