Katarzyna Sokołowska świętuje urodziny ukochanego. Na zdjęciach Ivo Lew w nowej fryzurze!

Katarzyna Sokołowska spędziła urodziny partnera w rodzinnym gronie. Na zdjęciu Ivo Lew w odświeżonej fryzurze. Ależ on rośnie!

Katarzyna Sokołowska poznała swojego ukochanego w dosyć nietypowy sposób. "Artur bardzo się postarał, żeby mnie poznać i namówił do tego pośrednika, tak zwaną swatkę. Dopiero będąc w taksówce, poznałam imię osoby, z którą się umówiłam" - zdradziła w rozmowie z "Vivą!". Zauroczenie po pamiętnej randce w ciemno trwa do dziś! Jurorka "Top Model" właśnie opublikowała zdjęcia z urodzin ukochanego. W okazjonalnym wpisie zawarła ważny przekaz. Kadry z rodzinnego wypadu znajdziecie w galerii na górze strony. 

Zobacz wideo Czy Sokołowska nie jest znudzona "Top Model"? Działa w programie od 10 lat

Katarzyna Sokołowska na rodzinnej fotografii. Spójrzcie na jej syna! 

"Miłość jest najważniejsza. 100 lat Kochanie!" - pisała pod zamieszczonym zdjęciem. Na fotografii widzimy uśmiechniętą Sokołowską ze swoim partnerem. W komentarzach zaroiło się od życzeń. "Sto lat", "O tak! Wasza miłość niech trwa. Wszystkiego naj..." - pisali. Później reżyserka pokazów dodała na relacje kolejne ujęcia z rodzinnego wypadu. Tym razem zakochani stoją tyłem. Szczęśliwa mama trzyma na rękach swojego syna. Chłopiec jeszcze niedawno paradował przed obiektywem w fikuśnym koku. Teraz widzimy go w nieco krótszej fryzurze. Cięcie w żaden sposób nie wpłynęło na strukturę włosów. Pasma w dalszym ciągu kręcą się na całej głowie. 

 

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia. Czym Katarzynie Sokołowskiej zaimponował ukochany? 

W wywiadzie z "Dzień dobry TVN" reżyserka zdradziła, że pierwsze spotkania z Arturem Kozieją były bardzo długie i interesujące. "Nie mogę powiedzieć, że wpadłam pod stół w pierwszej godzinie" - zapewniała. Dopiero po jakimś czasie zrozumiała, że to właśnie ten jedyny. Na co Sokołowska zwróciła uwagę w swoim partnerze ? "Sposób komunikowania się, rodzaj wyobraźni, tembr głosu... Suma różnych bodźców sprawiła, że wydał mi się interesujący" - mówiła. Z kolei Kozieję oczarowały rozmowy z jurorką "Top Model". "Wydawało mi się, że jest interesującą osobą, z którą będę miał wiele tematów. Nie pomyliłem się" - wyznał swego czasu Plejadzie. ZOBACZ TEŻ: Kasia Sokołowska pokazała najnowsze zdjęcia syna. Ivo Lew ma już 22 miesiące. Spójrzcie na tego koka!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.