Ola Kwaśniewska świętuje urodziny mamy wyjątkowym kadrem. Jolanta kiedyś miała dłuższe włosy

Jolanta Kwaśniewska obchodzi 3 czerwca 69. urodziny. Z tej okazji jej córka, Ola pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem rodziców z przeszłości. "Wy wiecie co" - napisała.

Jolanta Kwaśniewska dała się poznać Polkom i Polakom jako jedna z najbardziej charyzmatycznych pierwszych dam. Od zawsze była synonimem klasy, elegancji, dobrych manier i świetnego stylu. Pozostała nim po dziś dzień, mimo że 19 lat temu jej mąż przestał być głową państwa. 

Zobacz wideo

Jolanta Kwaśniewska obchodzi 69. urodziny. Oto, co zrobiła Ola

Kwaśniewscy nigdy nie ukrywali, że ich oczkiem w głowie jest córka Aleksandra, która po krótkim romansie z show-biznesem skupiła się raczej na pracy dziennikarskiej. I choć dziś jest dorosłą kobietą i wraz ze swoim mężem, Kubą Badachem, tworzą własną rodzinę, Ola nigdy nie zapomina o rodzinnych świętach. A 3 czerwca powody do świętowania są, ponieważ Jolanta Kwaśniewska obchodzi 69. urodziny. Z tej okazji Ola pochwaliła się czarno-białym zdjęciem rodziców, na którym widać jej roześmianą od ucha do ucha mamę w objęciach Aleksandra Kwaśniewskiego. Uwagę zwraca również fryzura byłej pierwszej damy, która najczęściej widywana jest w idealnie przyciętych, krótkich włosach

Kochani, tak się składa, że ta roześmiana niewiasta ze zdjęcia powyżej ma dzisiaj urodziny, a że lubi tu sobie zajrzeć cichaczem, to… już Wy wiecie co

- podpisała fotografię.

 

Internauci zachwyceni zdjęciem. Składają najlepsze życzenia byłej pierwszej damie

Pod postem Aleksandry Kwaśniewskiej rzecz jasna zaroiło się od życzeń. Internauci zachwycali się zdjęciem Jolanty Kwaśniewskiej z młodości. "Absolutnie najlepsza pierwsza dama ever [kiedykolwiek - red.]", "Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin pani Jolanto", "Jedyna w swoim rodzaju, szyk, elegancja, moja jedyna pierwsza dama. Podziwiam i składam najserdeczniejsze życzenia" - pisali. Życzenia złożyła nawet Ewelina Flinta. "Uwielbiam twoją mamę, Olu. Miałam przyjemność poznać przy albumie 'Ladies'. Ogromna klasa, piękno, wrażliwość, inteligencja. Wszystkiego najlepszego, pani Jolanto. Szczęścia i zdrowia. Pozdrawiam serdecznie" - napisała artystka. A jeśli ciekawi was, jak zmieniała się żona Aleksandra Kwaśniewskiego na przestrzeni lat, koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.