Magda Gessler bez ułożonych włosów. W takim są stanie. "Kolorowe sny rzucają moją fryzurą"

Magda Gessler dodała nowe nagranie. Restauratorka zaskoczyła porannym wyglądem. Co z jej burzą loków?

Magda Gessler jest jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu, która od lat cieszy się sporym zainteresowaniem. W sieci jest również bardzo aktywna. Restauratorka zebrała pokaźne grono fanów, a jej poczynania śledzi na Instagramie ponad milion użytkowników. Tym razem celebrytka zaskoczyła nagraniem, na którym pokazała się w nieułożonych włosach

Zobacz wideo Magda Gessler schudła. Jak tego dokonała?

Magda Gessler zaskoczyła z rana. Spójrzcie na jej fryzurę 

Magda Gessler stara się być aktywna w social mediach, więc nie dziwi, że często możemy zobaczyć posty na jej profilu na Instagramie. Tym razem pokazała, jak prezentuje się z rana. Restauratorka postanowiła nagrać, jak zajada się śniadaniem i popija kawę. Celebrytka pokazała się w białej stylizacji i kolorowej opasce na głowie. "Czy wy też tak macie rano? Pokażcie swoje fryzury... Pogoda i kolorowe sny rzucają moją fryzurą" - napisała w opisie. Gessler żali się na włosy, które na filmiku były wyjątkowo, jak na celebrytkę, rozczochrane. Ujęcia z wideo znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Poranne wstawanie. No chyba nie za dobrze mi to idzie, bo włosy mi stają dęba. Miłego dnia

- mówiła rozbawiona na wideo prowadząca program TVN "Kuchenne rewolucje".

Internauci zachwyceni otwartością Gessler. Zwrócili uwagę na "artystyczny nieład"

Restauratorka, mimo że wzbudza spore kontrowersje w swoim programie, od lat cieszy się niegasnącą popularnością, dzięki czemu zawsze może liczyć na wsparcie od fanów. Tym razem nie było inaczej. Obserwatorzy podzielili się również swoimi spostrzeżeniami co do porannych fryzur. Byli zachwyceni tym, co udostępniła Gessler. "Pani Magdo, uwielbiam panią za to ciepło. Oglądając panią, to jak wpuszczać promień słońca do pokoju i duszy", "Magdo, twoje poranne włosy to nowa moda na "fryzury z kolorowych snów". Moje włosy rano... No cóż, tornado", "Piękny, artystyczny nieład. Miłego dnia", "No to na bank mamy coś wspólnego" - czytamy. "Zaraz będzie burza o poranne wstawanie nie o poranku" - skomentował jeden z użytkowników, gdyż post pojawił się około godziny 15:00. Gessler miała dla niego odpowiedź. "Hmm, zdjęcie wstawione teraz, pobudka około 11:00" - wyjaśniła gwiazda.

Magda GesslerMagda Gessler Fot. Tomasz Stańczak / Agencja Wyborcza.pl

Podobają ci się loki Magdy Gessler?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.