Julia Żugaj zdradza szczegóły dotyczące ślubu. Wyjawiła, co planuje. "Zupełnie mi przeszło" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Julia Żugaj niedawno zaręczyła się z ukochanym. Jaki ślub jej się marzy? Wyjawiła to w rozmowie z Plotkiem.

Julia Żugaj pojawiła się na Polsat Hit Festiwal, gdzie jak przyznała, została zaproszona. Influencerka jest jedną z najbardziej popularnych gwiazd w internecie, a internauci śledzą jej każdy krok. Fanki tłumnie stawiają się na spotkaniach, a także w mgnieniu oka wykupują drogie obozy dla "żugajek". Influencerka niedawno się zaręczyła i wyznała, co planuje w kwestii ślubu. 

Zobacz wideo Julia Żugaj opowiada o planach ślubnych

Julia Żugaj i jej ślub ze snów. Zdradziła, jakie ma plany 

Wielkie poruszenie wzbudziły zaręczyny Julii Żugaj i jej partnera Sheo. Oboje wzięli udział w projekcie Team X. Później na moment się rozstali, by ostatecznie ponownie się ze sobą związać, co ucieszyło "żugajk"i. Pod koniec grudnia 2023 roku influencer postanowił klęknąć na jedno kolano podczas koncertu. Julia Żugaj zaskoczona całą sytuacją powiedziała "tak". Reporterka Plotka Karolina Sobocińska  zapytała, jak będzie wyglądał ślub pary influencerów? Gwiazda internetu postanowiła wyznać, jak wyobraża sobie ten ważny dzień. Zdjęcia Julii Żugaj z festiwalu znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Szczerze to nie mam pojęcia. Ja przez całe życie marzyłam o dużym ślubie, o wielkiej imprezie, cała rodzina, fajerwerki i jeszcze nie wiadomo jakie rzeczy. A od zaręczyn jakoś tak mi przeszło. I nie myślimy na razie o ślubie w sumie wcale 

- wyznała celebrytka. 

Julia Żugaj ma ulubionego piłkarza. Zapytano ją o Annę Lewandowską

Już niedługo rozegrane zostanie Euro 2024. Mimo że Żugaj nie jest fanką piłki nożnej, będzie trzymała kciuki za reprezentację Polski. Kto jest jej ulubionym piłkarzem? W szybkich strzałach Plotka wyznała, że to Robert Lewandowski. Napastnik niedawno zapytany o to, czy jest żugajką, niestety zaprzeczył. Okazuje się, że gwiazda nie obserwuje żony znanego piłkarza. Widziała jednak, jak Lewandowska tańczy i jest pod wrażeniem. - Nie śledzę. Nie mam pojęcia, jak ona teraz wygląda tak szczerze, ale widziałam, jak tańczy i muszę powiedzieć, że tu bardzo duży progres Ania zaliczyła. Trzymam kciuki Ania za twoją bachatę - mówiła w rozmowie z Plotkiem. 

Julia ŻugajJulia Żugaj Screen: Instagram/@juliazugaj

Czy Julia Żugaj to dobry wzór dla nastolatek?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.