Żona Rafała Mroczka w bikini rozprawia o Biblii. Długo modliła się o dobrego męża

Niedawno dowiedzieliśmy się o ślubie Rafała Mroczka. Teraz udał się wraz z żoną w podróż poślubną. Ukochana aktora nie zapomina o wierze podczas wyjazdu.

Rafał Mroczek zyskał popularność dzięki roli Pawła Zduńskiego w "M jak miłość", w którą wciela się od ponad 20 lat. Aktor niedawno podzielił się ważną wiadomością - ożenił się ze swoją o 13 lat młodszą ukochaną. Para wybrała się w podróż poślubną na Bali. Podczas wycieczki nie rezygnują z wiary.

Zobacz wideo Rafał Mroczek zdecydował się na budowę domu. Skorzystał z pomocy znanego architekta

Ukochana Rafała Mroczka czyta Biblię w bikini na plaży. Rozprawia o modlitwie o dobrego męża

Magdalena Czech i Rafał Mroczek powiedzieli sobie "tak" z początkiem maja. Zdecydowali się na ślub kościelny. Po hucznym weselu pojechali w podróż poślubną do Indonezji, a konkretnie wybrali Bali. Para co jakiś czas dzieli się ujęciami z rajskich wakacji. Dzięki sporym zasięgom w internecie - szczególnie Mroczka, który ma ponad 230 tysięcy obserwujących na Instagramie - mogli liczyć na prezenty od firmy. Jednym z nich była Biblia, którą nowożeńcy zabrali ze sobą. Żona aktora postanowiła pochwalić się podarunkiem podczas wygrzewania się na plaży. "Podręczna Biblia towarzyszy nam w modlitwie podczas podróży" - napisała na InstaStories. Jedna z obserwatorek zapytała Czech: "Czy długo modliłaś się o dobrego męża? Ja już tracę nadzieję". Celebrytka miała jedną radę. 

Długo, ale myślę, że ważne (jeśli nie najważniejsze) jest to, co idzie za modlitwą. Bóg nie lubi bierności (Mt. 7, 7-8). Co ona w nas zmienia? Do jakich działań nas popycha? Z jakimi intencjami

- czytamy w odpowiedzi. Zdjęcia z Biblią znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Małżeństwo długo ukrywało związek. Mroczek poślubił 13 lat młodszą finalistkę Miss Polonia 

Aktor ma za sobą 13 lat związku z Joanną Skrzyszewską, z którą ma córkę Zofię. Po tym czasie Mroczek mocno zwrócił się w kierunku Boga i wraz z obecną już żoną kilkukrotnie byli na pielgrzymkach. Magdalena Czech była finalistką Miss Polonia. Ukończyła studia farmaceutyczne na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W 2022 roku portal SE.pl doniósł, że 28-latka była związana z Telewizją Polską i pracowała jako felietonistka i reporterka w programie "Studio Raban". Miała pracować również dla firmy Pfizer. 

Ślub Rafała MroczkaŚlub Rafała Mroczka Ślub Rafała Mroczka, instagram.com/@mroczek_marcin, instagram.com/@cze_madzia

Czy influencerzy powinni poruszać w social mediach tematy religijne?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.