Anna Wendzikowska wróci do telewizji? Niejednoznaczna odpowiedź

Anna Wendzikowska dwa lata temu odeszła z TVN-u i skupiła się na własnych projektach. Jak się okazuje, dziennikarka dostaje propozycje powrotu do telewizji. Czy z nich skorzysta?

Anna Wendzikowska jako mała dziewczynka chciała zostać aktorką. I choć przez rok uczyła się w szkole aktorskiej Machulskich, próbowała zdać do Akademii Teatralnej w Warszawie. Trzykrotnie przystępowała do egzaminów, jednak nie udało jej się dostać do państwowej szkoły. Po latach marzenie o aktorstwie jednak spełniła, grając epizodyczne role w filmach i serialach. Jako studia wybrała dziennikarstwo, które skończyła w Londynie. Przez lata była reporterką "Dzień dobry TVN", stając się jedną z twarzy stacji. 

Zobacz wideo Olejnik uderza w Wendzikowską? "Była traktowana jak gwiazda!"

Anna Wendzikowska wróci do telewizji? Pojawiają się propozycje

Dziennikarka po 15 latach pracy zdecydowała się jednak odejść z TVN-u, stawiając na własne projekty. Zaczęła prowadzić podcast "Ku szczęściu" i opublikowała książkę poradnikową o tym samym tytule. Niedawno pojawiła się na targach Vivelo i została zapytana przez "Super Express", czy planuje powrót do telewizji. Jak się okazało, pojawiają się propozycje, jednak Wendzikowska konsekwentnie odmawia. Nie wyklucza jednak, że pewnego dnia wróci do tego typu pracy, ale już na własnych zasadach.

Ja nie mam w ogóle takiego planu. Pojawiają się różne opcje, różne propozycje. Ja na nie odpowiadam w jakimś sensie na bieżąco. To są różne opcje, nawet takie, o których bym nie pomyślała, które mi się nie śniły. Niewykluczone, że droga zaprowadzi mnie jeszcze do telewizji. Nie wiem, czy to można tak powiedzieć, ale nie wiem, czy telewizja się nie kończy. Zmienia swoją pozycję, więc pojawiają się inne opcje. Są formy streamingowe, jest Internet, który coraz prężniej się rozwija. Wierzę w to, że jeszcze wiele projektów przede mną, ale już na pewno na moich zasadach

- przyznała gwiazda.

Co robi Anna Wendzikowska? Zwiedziła już 113 krajów

Anna Wendzikowska znana jest z uwielbienia do podróży. Aktorka zwiedziła już 113 krajów i nie przestaje podróżować. Nie oznacza to jednak, że nie pracuje. Wciąż tworzy podcast i pisze kolejną książkę. A więcej zdjęć Anny Wendzikowskiej znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Stawiam na siebie. Stawiam na te rzeczy, które w danym momencie, które wydają mi się być w przypływie. Tworzę swój podcast, tworzę kolejną książkę, a co będzie dalej, zobaczymy. Kolejna książka będzie się nazywać "Ku zmianie" i to będzie sto nawyków dobrego życia i to będzie konkretnie o tym, jak wprowadzić nowe nawyki, po to, żeby żyć lepiej, szczęśliwiej, harmonijniej

- wyznała w rozmowie z dziennikiem.

Tęsknicie za Anną Wendzikowską w telewizji?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.