Ewa Drzyzga dodała zdjęcie z mamą. Miała ku temu ważny powód. Padły wzruszające słowa

Ewa Drzyzga postanowiła udostępnić zdjęcie z ukochaną mamą. Miała ku temu ważny powód. W komentarzach posypały się gratulacje.

Ewa Drzyzga pracuje w mediach od ponad 30 lat. Choć "Rozmowy w toku", czyli program, z którego kojarzyła ją większość widzów, przestano nagrywać lata temu, dziennikarka pozostaje nadal aktywna zawodowo. Obecnie gwiazda sprawdza się w roli prowadzącej "Dzień dobry TVN". Drzyzga postanowiła udostępnić zdjęcie z mamą, a miała co do tego ważny powód. Było wzruszająco. 

Zobacz wideo Jak wyglądały początki kariery Kubańczyka? Mama zapisała go na lekcje śpiewu

Ewa Drzyzga pochwaliła się mamą, która odebrała odznaczenie. "Dumna i wzruszona"

Dziennikarka postanowiła udostępnić zdjęcie ze swoją ukochaną mamą, z którą jest niezwykle blisko. Fotografię znajdziecie w naszej galerii na górze strony. Okazuje się, że Drzyzga ma powody do dumy. Jej 80-letnia mama Irena otrzymała odznaczenie za swoją wieloletnią pracę jako pielęgniarka (obecnie kobieta jest już na emeryturze).

Dumna i wzruszona stanęłam obok mojej mamy odznaczonej dziś przez ministra zdrowia za zasługi dla służby zdrowia. Irenka, odkąd pamiętam zawsze pomagała i pomaga. Dla niej to jak oddychanie. To najlepsza cecha, która opisuje pielęgniarkę z powołania. Dziękuję za empatię i za to, że zawsze widzisz w drugim człowieka 

- czytamy w poście. To nie pierwszy raz, gdy Drzyzga udostępnia treści związane z mamą. Już wcześniej mogliśmy zobaczyć krótki filmik z ich wspólnej wycieczki na Teneryfę. Nie zabrakło również zdjęcia z pączkami z okazji tłustego czwartku. Widać, że panie są ze sobą bardzo zżyte. 

Obserwatorzy składają gratulacje. Zauważyli również spore podobieństwo córki do mamy 

Gospodyni śniadaniówki TVN jest na co dzień aktywna w social mediach, a na Instagramie obserwuje ją ponad 65 tysięcy użytkowników. Obserwatorzy postanowili pogratulować pani Irenie sukcesu. "Gratulacje z całego serca! Irena jest wspaniała. Mnie też wielokrotnie pomagała!" - napisała Marzena Rogalska. "Gratulacje dla mamy", "Brawo mama, brawo ty!", "Gratulacje! Dwie wspaniałe, inspirujące kobiety" - czytamy pod zdjęciem. Kilka osób zwróciło również uwagę na podobieństwo dziennikarki do mamy. "Gratulacje dla mamy. Jakie podobne!", "Podobne jak siostry" - stwierdzili fani. 

Ewa Drzyzga do pracy w Warszawie dojeżdża setki kilometrów. Kocha swój dom, a z ogrodu jest szczególnie dumnaEwa Drzyzga do pracy w Warszawie dojeżdża setki kilometrów. Kocha swój dom, a z ogrodu jest szczególnie dumna Kapif.pl

Chcielibyście powrotu "Rozmów w toku"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.