Maja i Krzysztof Rutkowscy powiedzieli sobie "tak" w sierpniu 2019 roku. Para zdecydowała się wówczas na ślub cywilny. Po pięciu latach małżonkowie postanowili przypieczętować swój związek przed ołtarzem. Uroczystość ma być połączona z komunią syna pary - Krzysztofa Juniora. Zakochani planują wyjątkowo huczne wesele. Jakiś czas temu celebrytka zdradziła, że zjawi się co najmniej dwustu gości. Teraz natomiast poprosiła fanów o radę w kwestii wyboru sukien ślubnych.
Rutkowscy nie zamierzają oszczędzać na weselu. W rozmowie z portalem ShowNews.pl celebrytka uchyliła rąbka tajemnicy na temat ceremonii. "Na gości, którzy spędzą z nami ten dzień, będą czekać takie atrakcje jak m.in. fotobudka, barmani serwujący drinki oraz instruktor tańca, który zajmie dzieci. Wystąpią też popularne zespoły, których nazwę na razie pozwolę sobie zachować w tajemnicy. Co do wystroju, na sali będą dominować kwiaty" - powiedziała. Ostatnio natomiast na instagramowym profilu Mai pojawiły się propozycje ślubnych kreacji. Przyszła panna młoda nie mogła się jednak zdecydować i poprosiła fanów o pomoc w wyborze najpiękniejszej kreacji. Zdjęcia wszystkich sukien znajdziecie w naszej galerii.
Krzysztof Rutkowski jakiś czas temu zdradził, że na włożył kiedyś do komunijnej koperty 500 euro. Ta kwota to jednak nic przy wymaganiach jego syna. Junior zażyczył sobie podobno prawdziwy samochód. W rozmowie z Plotkiem Iwona Pavlović zdradziła, co myśli o kosztownych komunijnych prezentach. "Uważam, że gdzieś się zatraca ta komunia, ponieważ ważne jest, ile jest w kopercie i czy jest przyjęcie w odpowiedniej restauracji, a nie to po co ta komunia jest, czemu służy. Nie wiem, czyja to jest wina - czy rodziców? Bo dzieci chyba nie są temu winne. Ale to się bardzo nakręca, mnie się to nie podoba" - podsumowała jurorka "Tańca z gwiazdami".
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Tak wygląda dom Kwaśniewskiej i Badacha. Muzyk dba o porządek
Burza pod zdjęciem z próby dwa dni przed finałem. Co z Kaczorowską i Rogacewiczem? Kassin wyjawił prawdę
Stylizacja Smaszcz niczym "majstersztyk PR-u". Tak ubrała się na rozprawę z byłym mężem
Leszek Miller został zapytany o związek wnuczki. Wspomniał o "ociepleniu relacji"
Menedżer Tomasza Karolaka zapytany o wpis Rogacewicza. Jaśniej się nie da
Według Joanny Przetakiewicz tyle trzeba zarabiać, żeby godnie żyć. Padła konkretna kwota
Edyta Pazura tak szczera jeszcze nie była. "Koniec współpracy i przyjaźni, która trwała dziesięć lat"
Wizyty u psychologa pomagają jej śpiewać. Margaret zaskoczyła wyznaniem w "The Voice of Poland"
Po bolesnym rozwodzie odwróciła się od niej branża. Katarzyna Figura wyznała to po latach