Nowe doniesienia w sprawie Dagmary Kaźmierskiej. Tymczasem Polsat zabrania o nią pytać

29 kwietnia ukazał się kolejny artykuł portalu Goniec.pl opisujący śledztwo dziennikarskie poświęcone przeszłości Dagmary Kaźmierskiej. Z kolei dzień wcześniej Polsat przekazał dziennikarzom zaskakującą decyzję.

25 kwietnia Goniec.pl opublikował szokujące informacje, które mają dotyczyć kryminalnej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej. Wynika z nich, że celebrytka, która była właścicielką domu publicznego, miała być w tej roli wyjątkowo okrutna. Miała m.in. zlecić gwałt na jednej z pracownic za próbę ucieczki. Kaźmierska, która w ostatnim czasie stała się twarzą Polsatu, brała udział w ostatniej, emitowanej nadal edycji "Tańca z gwiazdami". Mimo to stacja jak dotąd nie odniosła się do informacji ujawnionych na temat celebrytki.

Zobacz wideo Powołała się na problemy zdrowotne

"Taniec z gwiazdami". Polsat zabronił pytać o Dagmarę Kaźmierską

Wiele wskazuje na to, że Polsat - przynajmniej na razie - zamierza odciąć się od sprawy. Jak informuje Pudelek, dziennikarze, którzy pojawili się podczas półfinałowego odcinka "Tańca z gwiazdami" 28 kwietnia, zostali poinstruowani, aby jurorom i uczestnikom nie zadawać pytań na temat afery z Dagmarą Kaźmierską. Tę informację podała także Plejada, dodając, że złamanie zasady miało grozić dziennikarzom zakazem wejścia na finałowy odcinek programu. Przypomnijmy, że prosiliśmy stację o oficjalne stanowisko w sprawie, jednak nie otrzymaliśmy komentarza. Polsat na aferę z Kaźmierską zareagował po cichu, m.in. usuwając z telewizyjnej ramówki powtórkę programu z jej udziałem - "Dagmara szuka męża".

Goniec.pl ujawnia nowe informacje w sprawie Dagmary Kaźmierskiej

Dzień po półfinałowym odcinku "Tańca z gwiazdami" Goniec.pl opublikował kolejny, zapowiadany już wcześniej artykuł na temat Dagmary Kaźmierskiej. Z informacji, do których dotarli dziennikarze, wynika, że Kaźmierska miała znęcać się nad ciężarną pracownicą. Z przytaczanych w portalu zeznań kobiety wynika także, że wielokrotnie miała być ofiarą również przemocy psychicznej ze strony celebrytki. "Dagmara mówiła, że potnie mi twarz, ogoli na łyso, połamie ręce i nogi. I że nikt mnie potem nie pozna" - cytuje zeznania kobiety Goniec.pl. Najważniejsze informacje z artykułu spisaliśmy tutaj.

Potrzebujesz pomocy?

Przemoc seksualna to każdy niechciany kontakt seksualny. Z danych UNICEF wynika, że na całym świecie tego rodzaju przemocy doświadczyło około 15 milionów nastolatek między 15. a 19. rokiem życia, ale tylko 1 procent nastolatek zwraca się z prośbą o pomoc do profesjonalisty. Badania wskazują, że u 80 proc. ofiar gwałtu rozwija się zespół stresu pourazowego (PTSD).

Jeżeli jesteś ofiarą przemocy seksualnej, pomoc możesz uzyskać, dzwoniąc np. do Poradni Telefonicznej "Niebieska Linia" - 22 668 70 00 (7 dni w tygodniu, w godzinach 8-20) lub na całodobowy telefon interwencyjny Centrum Praw Kobiet - 600 070 717.

Czekasz na reakcję ze strony Polsatu?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.