Ciężarna Sandra Kubicka na finale "The Voice Kids". Zgrała się kolorystycznie z Baronem

Sandra Kubicka pojawiła się na finale "The Voice Kids", w którym od dawna prężnie działa jej mąż Aleksander Baron. Spójrzcie, jak znany duet świetnie do siebie pasował stylizacjami.

Sandra Kubicka nie mogła opuścić finału muzycznego show w TVP. Odkąd jest w związku z Aleksandrem Baronem, chętnie wspiera jego poczynania zawodowe. Modelka rozkwita w ciąży, co widać po najnowszych zdjęciach z wydarzenia. 

Zobacz wideo Kubicka nie kryła nerwów. To spotkało jej mamę

Sandra Kubicka cała w czerni na "The Voice Kids". To samo Baron

Jedną z najbardziej znanych power couple w Polsce tworzą Sandra Kubicka i Aleksander Baron, którzy niedawno stanęli na ślubnym kobiercu. "Wiedziałam, że jeśli wyjdę kiedyś za mąż, to za mężczyznę, który będzie również kochał mnie bezwarunkowo i bezgranicznie. Tak, jak moi dziadkowie kochają siebie do dziś. Znalazłam go. Idealnego dla mnie partnera do życia, dokładnie takiego, jakiego mała Sandra sobie wymarzyła. Mój absolutnie ulubiony człowiek na tej planecie, moje wsparcie, mój przyjaciel, ojciec naszego dziecka. Moja największa duma i w końcu mogę to powiedzieć - mój mąż" - tak modelka Kubicka opisała ten wyjątkowy dzień na Instagramie. Małżonkowie spodziewają się dziecka. Sama modelka chętnie opowiada o cieniach i blaskach bycia w stanie błogosławionym. Jej ciążowy brzuch jest bardzo zauważalny, widać go wyraźnie między innymi po zdjęciach z finału "The Voice Kids". Kubicka pojawiła się w TVP w czarnej sukience do samej ziemi, do której dopasowała połyskujący, długi płaszcz. Do tego subtelny makijaż i modelka otrzymała klasyczną, wieczorową kreację. Jej ukochany postawił na taką samą kolorystykę. Założył na finał cekinowy komplet składający się z marynarki i eleganckich spodni. Jak wam się podoba? Zdjęcia tych stylizacji znajdziecie w naszej galerii.

"The Voice Kids" - finał siódmej edycji. Kto wygrał?

Kolejny sezon formatu dobiegł końca, zatem znamy zwycięzcę kultowego show. Program zwyciężyła Michell Siwak, która szlifowała swoje umiejętności pod okiem Nataszy Urbańskiej. Do wygrania była słynna statuetka oraz 50 tysięcy złotych. Drugie miejsce to z kolei nagroda 30 tys. złotych, którą zgarnął Nikodem Pajączek. Trzecie miejsce zajęła natomiast Ola Antoniak i tym samym otrzymała 20 tys. złotych. 

 
Najlepsza power couple w Polsce to:
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.