Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej znanych osób w show-biznesie. Kobieta od wielu lat działa jako trenerka fitness. WAG jest ukochaną znanego piłkarza Roberta Lewandowskiego. Obecnie zakochani wraz z córkami mieszkają w Barcelonie. Lewandowska angażuje się w działalność w mediach społecznościowych, gdzie publikuje również informacje na temat swojego życia. Bez wahania opowiada fanom o swoim zdrowiu. Ostatnim zdjęciem bardzo zaniepokoiła obserwatorów.
Anna Lewandowska pokazuje swoim fanom codzienność w sieci. Bez wahania opowiada o kwestiach zdrowotnych, czy zabiegach, które sobie wykonuje. Ostatnio zaprezentowała w sieci zdjęcie ze szpitala, a co więcej, z kroplówką. Nie da się ukryć, że internauci bardzo się przestraszyli. Lewa postanowiła zabrać głos w sprawie i wszystkich uspokoić. Okazało się, że było to profilaktyczne działanie. "Kochani byłam w klinice na kroplówce NAD+. Wiele osób pisze do mnie i życzy zdrówka, jestem zdrowa i nic mi nie jest, to tylko profilaktycznie" - podkreśliła na InstaStories. Wytłumaczyła, skąd decyzja o tego typu kuracji. "NAD+ jest niezbędną cząsteczką dla regeneracji DNA komórki, a jego poziom spada u człowieka wraz z wiekiem, można stwierdzić jednoznacznie, że suplement z NAD+ redukuje negatywne skutki starzenia organizmu i dodaje energii" - zdradziła fanom. Co sądzicie? Zdjęcie Anny Lewandowskiej ze szpitala znajdziecie w galerii na górze strony.
Anna Lewandowska regularnie publikuje reklamy, a także materiały promocyjne w sieci. Choć media społecznościowe są dla niej codziennością, w wielu sprawach potrzebuje pomocy. Lewandowska niedawno zdradziła, jak wygląda jej praca od kuchni. Podziękowała swojemu zespołowi, który jest zaangażowany w marketing marki Food by Ann. - Jak wiecie, moja praca w głównej mierze polega na spotkaniach, telekonferencjach, czego często tutaj na Instagramie nie widać. Tak samo nie widać tu moich wspaniałych zespołów, które pracują ze mną na co dzień. (...) Pracujemy teraz nad kilkoma projektami, jestem na maksa podekscytowana. Dziękuję, team! - przekazała swoim pracownikom na Instagramie. ZOBACZ TEŻ: Lewandowscy pokazali pokój córek. W takiej aranżacji bawią się Laura i Klara. Minimalistyczny styl