Ile lat ma Magda Gessler? Jeszcze w latach 50. przeprowadziła się do Bułgarii

Najsłynniejsza polska restauratorka ma bardzo bogaty życiorys. Już jako mała dziewczynka doświadczała kultur z różnych zakątków świata. Wiecie, ile lat ma Magda Gessler?

Magda Gessler w ostatnich kilkunastu latach stała się nie tylko ikoną polskiej kuchni, ale i popkultury. Zanim jednak dała się poznać jako charyzmatyczna restauratorka, która przeprowadza rewolucje w polskich lokalach, przeszła długą drogę. Na początku nic nie wskazywało, że będzie związana z gastronomią. Wcześniej interesowała się sztuką i ukończyła nawet studia malarskie w Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych św. Ferdynanda w Madrycie. Jej życiorys jest niezwykle ciekawy i bogaty w zaskakujące zwroty akcji. Choć restauratorka przyzwyczaiła nas do swojej obecności w mediach, wciąż wiele osób może nie wiedzieć, ile lat ma Magda Gessler.

Zobacz wideo Magda Gessler ma dar jasnowidzenia?

Ile lat ma Magda Gessler? Jeszcze w latach 50. mieszkała w Bułgarii

Ile lat ma Magda Gessler? Restauratorka urodziła się w 10 lipca 1953 roku w Komorowie. Oznacza to, że w 2024 roku skończy 71 lat. Jako trzyletnia dziewczynka wyprowadziła się z rodzicami do Bułgarii, a od 1963 do 1967 roku mieszkała w Hawanie. Gessler liczne zmiany miejsca zamieszkania w tak młodym wieku zawdzięcza swojemu ojcu, Mirosławowi Ikonowiczowi, który pracował jako korespondent Polskiej Agencji Prasowej. Wejdźcie do galerii u góry strony, aby zobaczyć 50-letnią Magdę Gessler w... prostych włosach! Kadr z 2003 roku z jej ówczesnym narzeczonym Mariuszem Diakowskim powala na kolana.

Ile lat ma Magda Gessler? Restauratorka nie myśli o emeryturze

Magda Gessler jakiś czasu temu wyznała, że jej mąż Waldemar Kozarewski namawia ją do przejścia na emeryturę i wyjechania na Florydę. Co na to Gessler? Jest przeciwna temu pomysłowi i nie ma w planach, aby zwolnić. W rozmowie z "Super Expressem" oceniła, że jest na to zdecydowanie za młoda, a samą Florydę opisała jako... "umieralnię". "Nie widzę się na emeryturze. Nie wiem, co to jest. Mój mąż cały czas chce, żebym przeszła na emeryturę. Chyba zwariował. Chce, żebym zmywała statki i mu gotowała. Chciałby wyjechać na Florydę, a przecież to jest umieralnia. Podobno dla bogatych ludzi, ale co za różnica? Śmierć jest śmierć. Dotyczy wszystkich ludzi. Więc dla mnie Floryda to jest umieralnia. Jakiś obłęd! Jak można w ogóle w tak młodym wieku myśleć o emeryturze? To już człowiek się zabija od razu" - wyznała Gessler w rozmowie z "Super Expressem". Wiedzieliście, ile lat ma Magda Gessler?

Matka Magdy Gessler chciała ją odchudzić. Znalazła sposób. Dziś nie do pomyślenia. 'Miała obsesję'Matka Magdy Gessler chciała ją odchudzić. Znalazła sposób. Dziś nie do pomyślenia. 'Miała obsesję' Matka Magdy Gessler chciała ją odchudzić. Znalazła sposób. Dziś nie do pomyślenia. 'Miała obsesję', fot. KAPIF.pl

Wiedziałeś/aś ile lat ma Magda Gessler?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.