Co za sensacja! Budda rozda sztabki złota o wartości 2 mln złotych. Stawia warunki

Budda postanowił zorganizować wyjątkową akcję. Najpopularniejszy motoryzacyjny youtuber zaoferował do zgarnięcia sztabki złota o łącznej wartości aż 2 mln złotych. Aby je zdobyć należy spełnić określone warunki.

Budda to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Rozpoznawalność zyskał głównie za sprawą działalności w internecie i poruszania treści o typowo motoryzacyjnej tematyce. Influencer ma całkiem sporą rzeszę fanów, którzy mogą wziąć udział w wyjątkowej akcji. Do zgarnięcia są sztabki złota o wartości aż 2 mln złotych. Kwota ta potrafi przyprawić o zawrót głowy.

Zobacz wideo Test energetyków od Buddy i kebabów od Chajzera

Turniej Kamila Labuddy rozpoczęty. Można wygrać naprawdę wiele

Kamil Labudda z całą pewnością należy do grona osób, które mogą pochwalić się ogromnymi zasięgami w internecie. Youtuber zorganizował kolejną akcję, która ma szanse na pobicie wcześniejszego rekordu. Poprzedni pomysł związany był z siedmioma samochodami i cieszył się naprawdę sporym zainteresowaniem. Przedsięwzięcie było kosztowne, lecz nie trudno się domyślić, że Budda sporo zyskał na losowaniu siedmiu samochodów. Influencer zakupił imponujące Bugatti, dokończył budowę siedziby i planuje teraz oddać dwie sztabki złota. Co zrobić, aby je zdobyć? Należy wykonać wyjątkowe zadanie. To jednak nie wystarczy. Szczęście z pewnością także odegra ważną rolę.

Co zrobić, aby wygrać złote sztabki? Nie jest to takie proste

Aby wygrać złote sztabki Buddy należy spełnić szereg zasad. Wbrew pozorom nie jest to loteria, a jak sam influencer mówi - turniej. Aby wziąć w nim udział trzeba kupić dwa produkty napoju Doze w Żabce. Następnie trzeba zeskanować aplikację Zaapka i rozpocząć grę. Przed uczestnikami pojawią się pytania, na które należy odpowiedzieć. Pierwsze cztery to swoista rozgrzewka, potem jest już trudniej. Akcja podzielona jest na dwie grupy wiekowe - pierwsza to osoby między 16, a 21. rokiem życia. Druga to uczestnicy powyżej 21. roku życia. Ostatecznie wybrane osoby otrzymają 11 zadanie otwarte, na którego wykonanie będzie przewidziane aż kilka godzin. Półfinały odbędą się na żywo w wybranym mieście w Polsce, a zmagania uczestników będzie można oglądać na kanale Buddy. "W trakcie wykonywania zadań będzie się liczyć odwaga, inteligencja, sprawność fizyczna oraz determinacja. Ten etap wyłoni 200 finalistów, po 100 osób z każdej z dwóch grup wiekowych. W finale próba nerwów wiedzy i sprytu" - poinformowano. Do wygrania jest po jednej sztabce złota dla każdej z wyżej wymienionych grup. Zainteresowanie akcją jest naprawdę duże. Nic w tym dziwnego - w końcu nagroda ma niemałą wartość i potrafi zrobić wrażenie.

Kamil 'Budda' LabuddaKamil 'Budda' Labudda Kamil 'Budda' Labudda, fot. Youtube @Budda TV

Weźmiesz udział w akcji Buddy?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.