Wielki powrót kabaretów w Polsacie. Robert Górski zabrał głos

Robert Górski zabrał głos w sprawie wielkiego powrotu kabaretów do telewizji Polsat. Okazuje się, że nie weźmie on udziału w projekcie, który pojawi się na antenie już niebawem.

Telewizja Polsat przez długi czas słynęła z emisji różnego rodzaju kabaretów i skeczów. Stacja przez wiele lat transmitowała wywołujące uśmiech skecze i rozbawiała w ten sposób sporą grupę odbiorców. Jakiś czas temu typowo kabaretowe formaty zniknęły z anteny, co nie wszystkim przypadło do gustu. Teraz głośno mówi się o wielkim powrocie, lecz bez charakterystycznego Roberta Górskiego. Mężczyzna zdradził, dlaczego nie zdecydował się na udział w projekcie.

Zobacz wideo Igor Kwiatkowski żegna się z kabaretem. Ma ważny powód

Kabarety przeżywają renesans. Znów będziemy je mogli oglądać na szklanym ekranie

Pod koniec maja w telewizji Polsat ma pojawić się format, za którym stęskniło się naprawdę wielu odbiorców. Mowa oczywiście o kabaretach. Press.pl podaje, że dokładnie 26 maja odbędzie się emisja programu "Tak było – 20 lat Sopockiego Hitu Kabaretowego". Nieoficjalnie mówi się o tym, że nie zobaczymy nic innego, jak montaż skeczy z minionych lat. Mimo tego pomysł cieszy się sporym zainteresowaniem i może niejako zwiastować powrót kabaretów na antenę Polsatu. W rozmowie z Plejadą Edward Miszczak wyjawił, że to nie stacja, a sami twórcy nie chcą już występować w Polsacie.

Kabarety do nas przyszły, bo Telewizja Publiczna się zamknęła. Kabarety od nas odeszły, ale ciągle jesteśmy gotowi na ich powrót. (...) Ruch należy do nich. To oni powiedzieli, że nie chcą, my czekamy. Z radością mają szansę na powrót do domu. Czasem w domu zdarzają się awantury - zdradził Edward Miszczak w rozmowie z Plejadą podczas wiosennej prezentacji ramówki.

Robert Górski nie ma nic wspólnego z zaplanowanym projektem. Całkowicie się od niego odcina

Robert Górski przez lata pracy zasłużył sobie na miano jednego z najbardziej rozpoznawalnych kabareciarzy, którzy potrafią rozbawić do łez. Nic więc dziwnego, że zabrał głos i wyjawił, czy weźmie udział w projekcie. W rozmowie z Presserwisem Górski otwarcie powiedział, że nie pracuje przy projekcie "Tak było – 20 lat Sopockiego Hitu Kabaretowego". Informacja ta z pewnością nie jest wesoła dla wszystkich fanów jego talentu i charakterystycznego stylu bycia.

Robert GórskiRobert Górski Robert Górski, instagram.com/@robert.gorski.official

Tęsknisz za kabaretami telewizji Polsat?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.