Szampańska zabawa na urodzinach Marcina Tyszki! Kożuchowska zaszalała z Wieniawą i Gessler

W luksusowym apartamencie Marcina Tyszki w sobotę odbyły się jego urodziny. Nie zabrakło znanych gości i tortu, na widok którego cieknie ślinka. Fotograf świętował wejście w 48. rok życia.

Z góry zawsze widać więcej. Pewnie dlatego znany fotograf i juror "Top Model" Marcin Tyszka zorganizował imprezę urodzinową na dachu swojego luksusowego apartamentu na warszawskim Żoliborzu. Wśród gości znalazło się kilka znanych nazwisk. Na relacji umieszczonej w mediach społecznościowych Tyszki widać było, że wszyscy byli w szampańskich nastrojach.

Zobacz wideo Magda Gessler o darze jasnowidzenia. Mówi o "Kuchennych rewolucjach". "Wiem, kiedy miejsce jest zagracone złą energią"

Goście tworzą klimat

Od 48 do 50 lat tylko niewielki rzut beretem. Warto je świętować w doborowym towarzystwie. I tak też było u Marcina Tyszki! Do jubilata przybyły więc pierwszoplanowe gwiazdy polskiego show-biznesu, z najpopularniejszą w Polsce restauratorką - Magdą Gessler na czele. Obok niej pojawiła się jedna z najgorętszych aktorek młodego pokolenia, Julia Wieniawa, będąca zresztą sąsiadką Tyszki, oraz gwiazda, której nie trzeba przedstawiać - Magdalena Kożuchowska. Wieniawa postawiła na totalny luz w tonacji czerwono-białych prążków. Do tak zdobionej sukienki typu worek dobrała białe klapkii Hermes za bagatela dwa tys. zł, które podkreślały jej nogi. Szyku zadawała za to (jak zwykle) Magda Gessler. Małgorzata Kożuchowska postawiła na dyskretną elegancję, wybierając aksamitną marynarkę w kolorze bardzo głębokiej czerwieni i luźne jeansy typu dzwony.

Zobacz wideo Szampańska zabawa na urodzinach Marcina Tyszki! Kożuchowska zaszalała z Wieniawą i Gessler

Nie zabrakło chóralnego odśpiewania "sto lat" oraz tortów, które - z tego, widać w mediach społecznościowych - Tyszka dostał aż trzy. Widać było, że jubilat był w znakomitym humorze, bo świeczki zdmuchiwał z werwą. Wyraźnie wzruszony nagrał filmy z otaczającymi go gośćmi. 

Szampańska zabawa na urodzinach Marcina Tyszki! Kożuchowska zaszalała z Wieniawą i GesslerSzampańska zabawa na urodzinach Marcina Tyszki! Kożuchowska zaszalała z Wieniawą i Gessler Gwiazdy na urodzinach Tyszki fot. instagram.com/juliawieniawa

48 lat ikony polskiej mody

Marcin Tyszka to dla polskiej mody postać ikoniczna. To człowiek-instytucja. Fotograf, którego zdjęcia ukazywały się w najsłynniejszych magazynach modowych świata - "Vogue", "Elle", "Harper's Bazaar". Fotografią zajmuje się od 15. roku życia, kiedy w domu rodzinnym robił pierwsze sesje fotograficzne, a pierwszą modelką była jego mama. W 2010 roku został jurorem polskiej edycji programu "Top Model". Wtedy też zaczęła się jego kariera międzynarodowa. Pracował z największymi topmodelkami i gwiazdami. Fotografował Naomi Campbell, Evę Herzigową, Millę Jovovich, Laetitię Castę, Ditę von Teese, Anję Rubik. Można się spodziewać, że skoro na 48. urodziny zrobił imprezę, podczas której tak dopisali goście, to na okrągłą 50. przygotuje coś absolutnie wyjątkowego. Więcej zdjęć gorącej Wieniawy, stylowej Gessler i eleganckiej Kożuchowskiej oraz Marcina Tyszki znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Lubisz obchodzić swoje urodziny?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.