Internauci wytknęli Dodzie manipulowanie filmikiem. Szybko się odgryzła

Doda opublikowała w sieci filmik. Powiedziała, że jest po śniadaniu. Internauta zwrócił uwagę na późną godzinę na zegarze. Doczekał się odpowiedzi od piosenkarki.

Doda to jedna z najpopularniejszych piosenkarek w polskim show-biznesie. Ostatni czas tylko to potwierdził. Doda znalazła się na drugim miejscu w rankingu "TOP 100 osoby publiczne 2023", stworzonym przez See Bloggers. Z tej okazji piosenkarka postanowiła przemówić do swoich fanów na temat niebezpiecznych metod odchudzania i dać im pewne rady. - Dbajcie o siebie kochani, nie faszerujcie się lekami, których efekt możecie sami osiągnąć, może nie szybko, ale bezpiecznie - mówiła. Później wrzuciła nieco luźniejszy filmik na swojego TikToka. Czujny internauta zwrócił uwagę na zegar. O co chodziło?

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska wypowiedziała się o Dodzie

Doda powiedziała, że jest po śniadaniu. "A na zegarze..."

Doda zamieściła na swoim profilu na TikToku filmik, na którym przeprowadzała test, aby ustalić, czy jest introwertyczką, czy ekstrawertyczką. Nie była pomalowana i powiedziała, że dopiero zjadła śniadanie. Słowa Dody zostały skomentowane przez jednego z internautów, który zwrócił uwagę na zegar znajdujący się za piosenkarką. Wypatrzył na nim późną godzinę. "Zaraz po śniadaniu, a na zegarze 15:00" - napisał. Komentarz uzyskał ponad 400 polubień. Doda szybko zareagowała i ruszyła z odpowiedzią. "9:00" - napisała i dodała do swojego komentarza emotikonę czaszki. Prawdopodobnie internauta nie wziął pod uwagę lustrzanego odbicia podczas nagrywania i Doda rzeczywiście filmowała o poranku. Po więcej zdjęć dotyczących tematu zapraszamy do galerii na górze strony.

Dagmara Kaźmierska o Dodzie. "Ona jest mega inteligentna, petarda"

Ostatnio postanowiliśmy zapytać Dagmarę Kaźmierską o to, co sądzi o Dodzie. "Królowa życia" nie szczędziła miłych słów. - Doda ma niezwykły głos. W ogóle to jest niezwykła kobieta... - zaczęła. - W środku to mała dziewczynka. Uwielbiam ją. Przede wszystkim, co najbardziej w niej kocham, to to, że ona jest mega inteligentna, petarda. W tym szczuplutkim ciałku tam jest taka głowa, drodzy państwo - powiedziała uczestniczka po emisji ostatniego "Tańca z gwiazdami". ZOBACZ TEŻ: Gala Osobowości i Sukcesy 2024. Kaźmierska podkreślała figurę. Obok Dody nie można było przejść obojętnie. Zaszalała

DodaDoda Fot. KAPiF.pl

Kto miał rację - Doda czy internauta?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.