93-letni Clint Eastwood rzadko pojawia się publicznie. Wyciekły prywatne kadry aktora

93-letni Clint Eastwoold postanowił zakończyć karierę z przytupem i kręci swój ostatni film. Zdjęcia odbywają się w Georgii. Znany aktor i reżyser widziany był ostatnio w Kalifornii, w towarzystwie swojej przyjaciółki.

Clint Eastwood zagrał w ponad 60 filmach i serialach (niektóre z nich miały po kilka sezonów, dla przykładu ośmiosezonowy "Rawhide"). W dalszych etapach kariery zajmował się również reżyserią i produkcją filmową. Można więc śmiało napisać, że 93-letni dziś aktor i reżyser jest żywą legendą przemysłu filmowego. Leciwy artysta rzadko pojawia się publicznie.

Zobacz wideo Nazwali go "największym pechowcem w Hollywood". Wtedy nastąpił przełom

Clint Eastwood spotkał się z przyjaciółką. Prezentuje się rewelacyjnie

Clint Eastwood obecnie kręci swój, jak zapowiedział, "ostatni film w karierze". W "Juror No. 2" występują Nicholas Hoult i Toni Collette. Zdjęcia, które rozpoczęły się w czerwcu 2023 roku odbywają się w Savannah w stanie Georgia. Ostatnio jednak gwiazdor widziany był w Carmel w Kalifornii, gdzie pojawił się na seminarium Jane Goodall, swojej 90-letniej przyjaciółki i słynnej działaczki na rzecz ochrony przyrody. Na zdjęciach udostępnionych przez jednego z uczestników seminarium w serwisie Linkedin (które następnie błyskawicznie pojawiły się w sieci) można zauważyć, że aktor żywo dyskutował ze swoją koleżanką. Wydaje się więc, że jest w naprawdę dobrej formie. Jak przekazywali w mediach społecznościowych świadkowie, nie korzystał z laski, wchodząc po schodach wraz ze swoim asystentem. Więcej zdjęć aktora i reżysera znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

 

Nie żyje matka dziecka Clinta Eastwooda. Roxanne Tunis miała z nim sekretny romans

W ubiegłym roku media obiegła informacja o śmierci Roxanne Tunis. Aktorka i tancerka zmarła w wieku 93 lat. Przed laty miała romans z Clintem Eastwoodem, którego owocem była córka, Kimber, która przyszła na świat w 1963 roku. Kobieta wyznała, że Clint Eastwood dowiedział się o śmierci swojej byłej kochanki i bardzo przejął się tą wiadomością. Kimberly dodała, że otrzymała kondolencje od ojca. "Jest tak samo smutny, jak ja" - zdradziła w rozmowie z serwisem RadarOnline.

Tunis z Eastwoodem poznali się w 1959 roku na planie serialu "Rawhide". Podobno była to miłość od pierwszego wejrzenia, jednak romans miał zacząć się dopiero kilka lat później. Ich relacja trwała do 1973 roku. Następnie kobieta wyprowadziła się do Kolorado, zrezygnowała z kariery aktorskiej i poświęciła się medytacji, której ostatecznie zaczęła uczyć. Mieli kontakt ze sobą i przyjazne relacje aż do dnia jej śmierci.

Jak waszym zdaniem trzyma się Clint Eastwood?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.