Roksana Węgiel ma wsparcie od przyszłej teściowej. Ależ słowa. Wszystko opublikowała w sieci

Roksana Węgiel już wkrótce zostanie żoną Kevina Mgleja. Mama ukochanego piosenkarki wspiera swoją przyszłą synową. Ostatnio zamieściła uroczy podpis w mediach społecznościowych.

Roksana Węgiel to utalentowana wokalistka. Jej kariera nabiera tempa od dłuższego czasu. W życiu prywatnym również jej się powodzi. Jakiś czas temu zaręczyła się z osiem lat starszym Kevin Mglejem. Jej relacja z producentem muzycznym spotkała się z ogromną krytyką z uwagi na różnicę wieku. Zakochani pragną jednak udowodnić, że połączyło ich prawdziwe i gorące uczucie. Para już wkrótce stanie na ślubnym kobiercu. Roxie ma już świetne relacje z mamą ukochanego. Co więcej, kobieta bardzo wspiera 19-latkę. 

Zobacz wideo Pavlović grzmi na temat relacji Roksany Węgiel. "Nie wiem, na ile jest nauczona"

Mama Kevina Mgleja jest zachwycona Roksaną Węgiel. Taki komentarz zostawiła po jej występie

Roksana Węgiel aktywnie działa w przestrzeni mediów społecznościowych. Gwiazda zebrała już ponad półtora miliona obserwatorów na Instagramie. Często chwali się fotografiami z życia prywatnego. Jakiś czas temu opublikowała zdjęcie ze swoją przyszłą teściową, Anną Mglej. Dodała również uroczy opis. "Dziś urodziny obchodzi moja kochana teściowa. Samych cudowności! 100 lat Aniu" - napisała w sieci pod fotografią. Wygląda na to, że obie mają niezwykle bliską relację. Teraz mama Kevina Mgleja odwdzięczyła się wsparciem. Na swoim profilu udostępniła fragment ostatniego występu Roksany Węgiel. Nie obyło się bez miłych słów. "Bajecznie" - tak przyszła teściowa skomentowała śpiew artystki. Sama gwiazda udostępniła relację na swoim koncie. Anna Mglej nie kryje swojego wsparcia dla ukochanej syna. Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony. 

Roxie WęgielRoxie Węgiel fot. Instagram/@roxie_wegiel

Roksana Węgiel zdradziła szczegóły ślubu. Powiedziała, jaki będzie pierwszy taniec

Roksana Węgiel wkrótce zostanie żoną Kevina Mgleja. Ostatnio fani piosenkarki mogli się dowiedzieć, czy para ma już wybrany pierwszy taniec na swoje wesele. - Ten temat jest na tapecie u mnie, nie mogę się zdecydować, ale myślę, że coś wymyślimy przy okazji moich treningów - przyznała wokalistka. Co więcej,  zdradziła, że w choreografii pomoże im jej partner z "Tańca z gwiazdami", Michał Kassin. Piosenkarka dodała, że razem z narzeczonym lubi tańczyć. - Raczej sprawdzaliśmy się w szybkich (tańcach - przyp. red.), ale w wolnych tez sobie poradzimy - dodała na sam koniec. ZOBACZ TEŻ: Iwona Pavlović o związku Roksany Węgiel. Ma ważną radę. "Niech współczuje ludziom" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Roxie Węgiel, Kevin MglejRoxie Węgiel, Kevin Mglej Roxie Węgiel o zaręczynach, KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.