Roksana Węgiel i Kevin Mglej ustalili datę ślubu! Wokalistka odniosła się do plotek

Związek Roksany Węgiel i Kevina Mgleja budzi niemałe emocje. Narzeczeni zapowiedzieli już ślub, a w ostatnim wywiadzie wokalistki mogliśmy dowiedzieć się kilku szczegółów.

Między zakochanymi jest osiem lat różnicy, ale parze to zupełnie nie przeszkadza. Ich miłość kwitnie każdego dnia, co możemy zauważyć na Instagramie. Ogromne poruszenie wywołały zaręczyny pary, o czym Roksana Węgiel poinformowała na Instagramie. Teraz dowiadujemy się o konkretach dotyczących wymarzonego ślubu. Uroczystość jest już w pewnym stopniu zaplanowana.

Zobacz wideo Węgiel o ostatnich latach kariery

Roksana Węgiel o ślubie z Kevinem Mglejem. Ten wyjątkowy dzień już za kilka miesięcy

O uroczystości zakochanych mówi wiele gwiazd. Izabela Janachowska, czyli ekspertka od ślubów, pozwoliła sobie zwizualizować ten dzień. - Ten ślub musi być bardzo mocno spersonalizowany. Więc, jak myślę sobie o Roxie, no to na pewno będzie impreza z przytupem i na pewno w rytmie dobrej muzyki. Myślę, że pod tym kątem będzie bardzo wymagająca - żeby świetnie wyglądać, no i żeby goście świetnie się bawili przy naprawdę dobrej muzyce - wyznała prezenterka w rozmowie z Pudelkiem. Z kolei prowadzący z Radio RMF FM skonfrontował Roksanę Węgiel z pogłoskami, które krążą w sieci na temat jej ślubu. - Wesele huczne, ale bez ekstrawagancji, ślub w przyszłym roku... - przeczytał dziennikarz. Wokalistka zaprzeczyła wszystkiemu poza datą - planuje stanąć na ślubnym kobiercu w 2024. 

W przyszłym roku, tak. [...] Ale jakie będzie [wesele - przyp. red.] to się klaruje - odparła Węgiel.
 

Roksana Węgiel i Kevin Mglej poznali się w pracy

- To była taka miłość od pierwszego wejrzenia, kiedy spotkaliśmy się w studiu. Żadne z nas tego nie planowało, po prostu zaiskrzyło. Roksana okazała się niesamowicie ciepłą, wrażliwą, empatyczną, dojrzałą osobą i tak rozpłynąłem się - wyznał Kevin Mglej w rozmowie ze Światem Gwiazd. Jak zakochanym się razem pracuje? - Ja nie sądziłam, że kiedykolwiek będę w stanie pracować z osobą, którą kocham, bo zawsze miałam takie podejście, że tak się nie da z nikim dogadywać, a tutaj się okazuje, że jednak się da. Pisanie piosenek to są emocje. Nam się cudownie razem współpracuje, ja uwielbiam pracować z Kevinem. No idealnie jest - oznajmiła Węgiel. Po zdjęcia zakochanych zapraszamy do galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.