Ida Nowakowska postawiła w domu na biel i królewskie elementy. Nie zapomniała o miejscu na modlitwę [ZDJĘCIA]

Ida Nowakowska mieszka w nowoczesnym i minimalistycznym wnętrzu, kiedy przebywa w Polsce. Jesteście ciekawi, jak żyje dawna prowadząca z Telewizji Polskiej?

Ida Nowakowska początek 2024 roku może wspominać z jednej strony źle, a z drugiej wręcz świetnie. Po latach odeszła z "Pytania na śniadanie", co nastąpiło wskutek zmiany władzy. Zaczęła również rozwijać się za granicą. - Obecnie pracuję nad międzynarodowym projektem, niedługo ponownie będę w USA, teraz jestem w Paryżu. Jest to dla mnie intensywny czas i nie mogę się doczekać, aby podzielić się efektami pracy - wyznała prezenterka na Instagramie. Czego jeszcze możemy dowiedzieć się z tej platformy? Nowakowska publikuje nie tylko nowinki z jej życia zawodowego, ale również kadry ze sfery prywatnej, czyli jej domu. Trzeba przyznać, że prezenterka mieszka w naprawdę komfortowych warunkach.

Zobacz wideo Nowakowska szczerze o relacji z Egurrolą

Ida Nowakowska i jej biały dom. Przestronna kuchnia i łazienka w stylu królewskim

Na profilu dawnej prowadzącej śniadaniówki możemy zauważyć urocze nagranie z jej mężem i synem w roli głównej. Partner Nowakowskiej gra dla dziecka na gitarze, a w tle widzimy białą kuchnię z wyspą kuchenną, białymi krzesłami i drewnianą podłogą. Wszystko wygląda bardzo estetycznie. Podobne kolory panują w łazience, która została urządzana w minimalistycznym, ale królewskim stylu. Widzimy biały marmur, który jest między innymi na ścianie, białe szafki, srebrną baterię i białą wannę. To idealne miejsce dla relaksującej kąpieli, z której korzysta syn Nowakowskiej, co widać na załączonym obrazku.

Dom Idy NowakowskiejDom Idy Nowakowskiej https://www.instagram.com/idavictoria/

Schody do nieba i kącik do modlitwy

Nowakowska spełnia się nie tylko przed mikrofonem, ale i na parkiecie - poświęca się pasji, którą jest taniec, nawet w zaciszu domowym. Prezenterka pokazała, jak wiruje w tańcu przy schodach w jasnym korytarzu. Są tak wysokie, że można się przy nich rozciągać. Uwagę w domu Idy Nowakowskiej skupiają nie tylko schody, ale i miejsca, w których można odczuć, że są przygotowane na spotkania z Bogiem. Prezenterka jest bardzo wierząca, dlatego też w jej otoczeniu nie brakuje religijnych elementów - krzyża, książek, świec czy obrazów. W klimatycznym kąciku czyta na przykład Ewangelię. Po więcej zdjęć z jej domu zapraszamy do galerii.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.