Ida Nowakowska uważa męża za dziwaka. Powód? Zaskakujący

Ida Nowakowska w najnowszym wywiadzie przyznała, że ma psychofanów. Co na to jej mąż? Czy jest zazdrosny?

Ida Nowakowska przeżywa obecnie szczyt popularności. Tancerka jest gwiazdą Telewizji Polskiej i dzięki sympatii Jacka Kurskiego może liczyć na wiele nowych propozycji zawodowych. Jest gospodynią "Pytania na śniadanie", prowadzi koncerty, a już niedługo zasiądzie w jury programu "You can dance". Kariera telewizyjna łączy się z popularnością w mediach społecznościowych. Na samym Instagramie celebrytkę śledzi ponad 400 tysięcy osób. Wśród nich jest sporo nagabujących ją fanów.

Zobacz wideo Ida Nowakowska planuje powiększenie rodziny? "Chcę, by syn miał rodzeństwo"

Ida Nowakowska ma psychofanów

Ida Nowakowska w rozmowie z portalem JastrząbPost przyznała, że ma sporo psychofanów, którzy regularnie do niej wypisują.

Mam psychofanów. Osoby, które rzeczywiście dużo do mnie piszą. Z niektórymi mam kontakt, bo się długo znamy. Mam takich fanów, z którymi mam takie prawdziwe relacje i są strasznie fajnymi ludźmi. Są tacy, którzy są trochę w swoim własnym świecie i piszą dużo. Ale nie mam takich niesympatycznych sytuacji. Szczerze mówiąc, nawet jeżeli tych wiadomości jest dużo, to jest to miłe, że komuś zależy, że ktoś interesuję się twoim życiem, czegoś od ciebie chcę. Mnie to sprawia przyjemność... - mówiła w wywiadzie.

Jak na wielbicieli reaguje mąż tancerki - Jack Herndon? Jak się okazuje, nie jest zazdrosny, co Ida Nowakowska uważa za dziwne.

Nie wiem. Sama jestem ciekawa. Czasami jest zazdrosny, czasami nie. On jest dziwny. Ma swój świat. Ja jestem dziwna, on jest dziwny, jesteśmy razem dziwni. Tak się dobraliśmy-podsumowała.

Faktycznie dziwne zachowanie?

ZOBACZ TEŻ: Anna i Robert Lewandowscy wyprowadzają się z willi w Monachium. Na pomoc ruszyli sąsiedzi. Zrobiła się mała impreza