Małgorzata Kożuchowska odsłoniła plecy. Fani pod wrażeniem. "Gocha, ty to jesteś"

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z sesji. Aktorka zaprezentowała się w kreacji z odsłonionymi plecami. Internauci nie kryli zachwytu.

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Widzowie pokochali ją za role Hanki Mostowiak w serialu "M jak miłość" oraz Natalii Boskiej w "Rodzince.pl". Niedawno aktorka wystąpiła także w "Chłopach". Prywatnie Kożuchowska jest w związku małżeńskim z Bartłomiejem Wróblewskim. W 2014 roku para powitała na świecie syna Jana. Co jakiś czas aktorka wrzuca do mediów społecznościowych zdjęcia z życia prywatnego. Na jej profilu na Instagramie nie brakuje także kadrów z profesjonalnych sesji. Zobaczcie, jak tym razem zapozowała. Więcej zdjęć Małgorzaty Kożuchowskiej znajdziecie w galerii na górze strony. 

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska zdradza kulisy trudnego świata kobiet. Od nich dostała najwięcej szpil

Małgorzata Kożuchowska pozuje w sukience z odkrytymi plecami. "Ależ pani piękna"

Małgorzata Kożuchowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Aktorka ma ponad milion obserwujących na Instagramie. Ostatnio opublikowała na tej platformie post z okazji walentynek. Postanowiła pochwalić się efektami sesji zdjęciowej i złożyć obserwatorom życzenia. Na zdjęciach zapozowała w czarnej sukience z odsłoniętymi plecami. Fani od razu ruszyli z komentarzami. Skomplementowali wygląd aktorki. "Piękna walentynka", "Gocha, ty to jesteś", "Ależ pani piękna. Pozdrawiam", "Pani Małgosiu, po prostu rewelacyjnie", "Pani to z wiekiem wygląda coraz lepiej. Jestem pod wrażeniem" - czytamy w komentarzach. Trzeba przyznać, że czas dla Małgorzaty Kożuchowskiej chyba się zatrzymał. 

 

Małgorzata Kożuchowska o swoim wyglądzie. "To geny"

Jakiś czas temu Małgorzata Kożuchowska udzieliła wywiadu dla Interii. Aktorka została zapytana o sekret swojego wyglądu. - To geny. Miałam to szczęście, że dostałam dobre geny po rodzicach i do pewnego momentu nie musiałam wkładać dużo wysiłku, żeby zachować figurę i po prostu czuć się dobrze w swoim ciele. To się zmieniło w ciąży. Przez cały czas byłam opuchnięta, na lekach, przytyłam 24 kilogramy. To dużo, więc sporo czasu zajęło mi, żeby się ich pozbyć - powiedziała w wywiadzie. ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Kożuchowska pozuje z siostrami. Jedna robi karierę w Paryżu, druga jest architektką

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska Fot. KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.