Super Bowl 2024. Polka wystąpiła na scenie z Usherem. "Aż ciężko określić, co teraz czuję". Kim jest?

Usher wystąpił podczas wielkiego finału Super Bowl 2024. Na scenie muzykowi towarzyszyła grupa tancerzy. Jak się okazuje, wśród nich była Polka. Kobieta podzieliła się obszerną relacją na Instagramie. Kim jest Nikola Pośnik?

Finał rozgrywek Super Bowl przyciąga miliony widzów na całym świecie. Chodzi nie tylko o rywalizację sportową, ale również o występy muzycznych gości specjalnych. W tym roku na trybunach pojawiła się masa gwiazd. Bez wątpienia cały show skradła Taylor Swift w kosmicznie drogiej stylizacji. Natomiast futbolowe zmagania zawodników uświetnił Usher. Muzyk wykonał mieszankę swoich niekwestionowanych, największych przebojów. Na scenie nie był jednak sam. Towarzyszyła mu grupa wyszkolonych tancerzy, a wśród nich znalazła się Polka.

Zobacz wideo Senkara i Hajduk o Chajzerze w "Tańcu z gwiazdami". "Ma w genach DDTVN". Prezenterki kibicują Chajzerowi, wspominają o jego doświadczeniu

Super Bowl 2024. Polka wystąpiła na scenie z Usherem. "Aż ciężko określić, co teraz czuję"

Podczas występu Ushera na Super Bowl na scenie pojawiła się Nikola Pośnik. Kobieta pochwaliła się swoimi poczynaniami w mediach społecznościowych. Zamieściła na Instagramie obszerną relację z wydarzenia. Na jednym z nagrań, aż trudno jej nie zauważyć, ponieważ jako jedyna wśród tancerzy na głowie ma ogniście czerwone włosy. InstaStories udostępniali również znajomi i bliscy tancerki. Wygląda na to, że bardzo jej kibicowali i nieustannie ją wspierają. "Kilka miesięcy temu oglądałyśmy występ Ushera, dziś Nikola zatańczy z nim na Super Bowl" - napisała jedna z bliskich jej osób. Na kolejnej relacji możemy zobaczyć krótkie podsumowanie samej tancerki. "Aż ciężko określić, co teraz czuję. Pierwszy raz na Super Bowl. Dziękuję, dziękuję, dziękuję" - napisała wyraźnie podekscytowana. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do naszej galerii w górnej części artykułu. 

Super Bowl 2024. Wystąpiła u boku Ushera. Kim jest Nikola Pośnik?

Nikola Pośnik pochodzi z podradomskiego Gutowa. Kobieta zyskała szerszy rozgłos po tym, jak w 2023 roku wystąpiła w teledysku grupy Black Eyed Peas. Nikola Pośnik od trzech lat mieszka w Stanach Zjednoczonych. To właśnie tam ukończyła szkołę średnią i na co dzień aktywnie trenuje taniec. Oprócz tego współpracuje z agencją artystyczną McDonald Selznick Associates (MSA). ZOBACZ TEŻ: Tabuny gwiazd na Super Bowl 2024. W tej stylizacji Taylor Swift skradła show. Kanye West w masce z Jezusem.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA