Wielka pasja Mileny Lewandowskiej. Poszła w zupełnie inną stronę niż brat

Robert Lewandowski ma wyjątkową więź ze swoją siostrą Mileną. Niedawno okazało się, że 39-latka znalazła nową pasję. Chwali się nią w mediach społecznościowych.

Milena Lewandowska, po mężu Miros, w przeszłości, podobnie jak znany brat, interesowała się sportem. Kobieta grała w siatkówkę i była zawodniczką AZS Politechniki Warszawskiej. Nie chciała jednak związać z tym swojej przyszłości. W 2014 roku wyszła za mąż Radosława Mirosa, właściciela marki Signor Leone, która szyje garnitury na miarę. W 2015 roku została mamą. Na świat przyszedł wówczas jej syn Leon, a pięć lat później urodziła córkę, której imienia nie zdradzono.

Zobacz wideo Matteo Brunetti wspomina knajpę Lewandowskiego. "Jedno z dań to była klęska"

Milena Lewandowska ma nową pasję. Co na to Robert?

Siostra najlepszego polskiego napastnika stała się współwłaścicielką firmy swojego męża. Od jakiegoś czasu ma jednak również nową pasję, którą jest projektowanie wnętrz. Niedawno podjęła współpracę z firmą Klaudia Wagner Interior Desing.

Mam prawdziwe szczęście, że mogę pracować razem z Mileną, Adamem i Darkiem! To ich pasja i fachowa wiedza pozwalają nam z sukcesem realizować inspirujące projekty, stosować kreatywne rozwiązania i wspierać naszych klientów na wszystkich etapach ich inwestycji

- można przeczytać w poście zamieszczonym na profilu firmy w grudniu 2023 roku.

Milena Lewandowska kończy 39 lat. Wyjątkowe życzenia od Roberta Lewandowskiego

Milena Lewandowska-Miros 8 lutego kończy 39 lat. To właśnie dlatego w mediach społecznościowych jej bliskich pojawiły się dla niej wyjątkowe życzenia. Szczególnie wzruszają słowa jej ukochanego brata, Roberta Lewandowskiego.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla silnej, kochającej, zaciętej i współczującej duszy Mileny Lewandowskiej. Życzę Ci dnia pełnego miłości i niespodzianek siostro. Wszystkiego najlepszego. Bądź szczęśliwa

- napisał piłkarz, dodając do posta zdjęcie z siostrą.

O szwagierce nie zapomniała również Anna Lewandowska. Ta z kolei życzyła jej realizacji marzeń oraz "jak najwięcej sportowych (i nie tylko) momentów razem". Nie ma co się dziwić. Przez te kilkanaście lat, od kiedy trenerka jest z Robertem panie zdążyły się zaprzyjaźnić i często spędzają wspólnie czas, niekoniecznie na meczach. Więcej zdjęć Mileny Lewandowskiej znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

 

Siostra Roberta Lewandowskiego ma nową pasję. Chwali się nią w mediach społecznościowychSiostra Roberta Lewandowskiego ma nową pasję. Chwali się nią w mediach społecznościowych Milena Lewandowska ma nową pasję fot. kapif

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.