Zofia Zborowska pokazała ciążowe krągłości. Pozowała na jubileuszu ojca z mamą i siostrą

Wiktor Zborowski obchodzi 50-lecie pracy. Na jubileuszu pojawiły się jego córki i żona oraz wielu znanych gości. Zofia Zborowska-Wrona zaprezentowała ciążowe krągłości.

Zofia Zborowska-Wrona w zeszłym roku ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka, a Nadzieja zostanie tym samym starszą siostrą. Z okazji 50-lecia pracy swojego ojca pokazała się na ściance Teatru 6. piętro, gdzie odbywało się wydarzenie. Zaprezentowała się w błyszczącej sukni, która podkreśliła ciążowe krągłości. 

Zobacz wideo Zborowska nie pokazuje twarzy córki. Wyjaśnia, dlaczego ją chroni

Zofia Zborowska-Wrona prezentuje ciążowy brzuszek 

Na imprezę z okazji jubileuszu pracy artystycznej Wiktora Zborowskiego wybrano Teatr 6. Piętro, gdzie odbył się czterogodzinny spektakl. Reżyserem galowej uroczystości został Krzysztof Materna. Niesamowicie popularny i lubiany aktor zaprosił na uroczystość wielu znamienitych gości, m.in. Artura Barcisia, Janusza Gajosa oraz Zbigniewa Zamachowskiego. Nie zabrakło również rodziny Zborowskiego - żony Marii Winiarskiej, a także córek Hanny oraz Zofii. To właśnie młodsza z córek jest obecnie w stanie błogosławionym i nie omieszkała zaprezentować swojego brzuszka na ściance.

Zofia Zborowska-Wrona pokazała się do zdjęć w długiej, srebrnej, cekinowej sukni, która sięga aż do ziemi i zasłaniała jej buty. Narzuciła na siebie metaliczny długi żakiet tego samego koloru. Na ściance pozowała sama i ze swoją mamą i siostrą. Więcej zdjęć z jubileuszu Wiktora Zborowskiego znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Zofia Zborowska pokazała ciążowy brzuszek. Pozowała na jubileuszu ojca z mamą i siostrąZofia Zborowska pokazała ciążowy brzuszek. Pozowała na jubileuszu ojca z mamą i siostrą Fot. KaPIF.pl

Zofia Zborowska-Wrona znowu będzie mieć córkę

Zofia Zborowska-Wrona i jej mąż, siatkarz Andrzej Wrona, ogłosili na początku listopada 2023 roku, że spodziewają się drugiego dziecka. Pod koniec lipca 2021 roku małżeństwo przywitało na świecie pierwsze dziecko - Nadzieję. To właśnie ona ogłosiła, że będzie starszą siostrą na filmiku na Instagramie Zborowskiej. "A ja jestem Nadzia. Będę miała siostrzyczkę. Zobacz Krysia, to jest moja siostrzyczka" - mówiła dziewczynka do psa. Jak wiadomo, córka ma się urodzić w tym roku. Najprawdopodobniej internauci nie zobaczą jej twarzy, gdyż para mocno dba już o prywatność Nadziei. Podobnie stanie się najpewniej z drugim dzieckiem. 

Zofia Zborowska i Andrzej WronaZofia Zborowska i Andrzej Wrona Gala 'Forbes Women'. Elegancka Przetakiewicz i Zborowska z mężem. Show skradła Rozenek. Fot. KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.