Edyta Golec na nowym zdjęciu jest nie do poznania. Internauci pieją z zachwytu. "Klasa"

Edyta Golec pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z koncertu kolęd. Internauci byli pod wrażeniem jej nowego wizerunku. W komentarzach posypały się komplementy.

W okresie świąt Bożego Narodzenia Golec uOrkiestra zawsze ma sporo pracy. Góralski zespół często występuje na koncertach kolęd i pastorałek. Nie inaczej będzie w tym roku. Edyta Golec pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z występu. Internauci szybko zareagowali na odmieniony wygląd wokalistki. 

Zobacz wideo

Golec uOrkiestra będzie kolędować z Polsatem. Edyta Golec nie kryje dumy

Edyta Golec we wrześniu 2000 roku poślubiła Łukasza Golca, z którym doczekała się trójki dzieci: Bartłomieja, Antoniny i Piotra. Artystka na scenie występuje w towarzystwie męża i szwagra. Golec uOrkiestra od ponad dwóch dekad zaliczana jest do grona najpopularniejszych polskich zespołów. W te święta wystąpią m.in. na kolędowaniu z Polsatem. Na tym samym koncercie wystąpią też m.in. Alicja Majewska, Roxie Węgiel i Agnieszka Hekiert. Edyta Golec wyznała na Instagramie, że to dla niej duże wyróżnienie. 

To miejsce, ci ludzie, ta niepowtarzalna atmosfera, zbieg wydarzeń, spotkanie kultur, artystów, przyjaciół i do tego nasze cudne polskie kolędy i góralskie pastorałki. Odczuwam wielką wdzięczność, że mogłam tam być i współtworzyć to wydarzenie - napisała Edyta Golec.
 

Internauci zachwyceni Edytą Golec: Pięknie pani wygląda

Internauci szybko zareagowali na odmieniony wizerunek Edyty Golec, który zaprezentowała na najnowszym zdjęciu. Piosenkarka włożyła czarną sukienkę z aksamitu z białym kołnierzykiem i złotą broszkę od Violi Piekut. Uwagę zwróciła także fryzura i makijaż. W komentarzach zaroiło się od zachwytów. "Przepiękna stylizacja, pani Edyto", "Napisać, że piękna, to nic nie napisać", "Pięknie pani wygląda", "Uwielbiam słuchać, jak pani śpiewa i patrzeć, jak zawsze z klasą pani wygląda" - pisali internauci. 

Swoje komentarze pod postem pozostawili także koledzy z branży. Agnieszka Hekiert - ekspertka w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" - potwierdziła, że atmosfera na planie była niezwykła. "Mam podobne odczucia. Magiczne miejsce, ludzie i koncert. Bycie jego częścią to radość i wdzięczność" - napisała Agnieszka Hekiert. Z kolei Roksana Węgiel pozostawiła w komentarzu emotikony serduszek. 

Edyta Golec ma dom, jaki sobie wymarzyła. Nowoczesność łączy się z góralską tradycjąEdyta Golec ma dom, jaki sobie wymarzyła. Nowoczesność łączy się z góralską tradycją fot. instagram.com/edytagolecofficial/

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.