Joanna Krupa opublikowała nagranie z córką i się zaczęło. Poszło o... paznokcie Ashy

Joanna Krupa aktywnie działa na profilu na Instagramie. Ostatnio opublikowała urocze nagranie z córką. Nie obyło się jednak bez krytycznego komentarza. Chodziło o paznokcie.

Joanna Krupa niedawno rozwiodła się z Douglasem Nunesem. Para była ze sobą aż pięć lat. Ich drogi oficjalnie rozeszły się w październiku 2023 roku. Obecnie byli zakochani dzielą się opieką nad czteroletnią córką Ashą. Dziewczynka przyszła na świat w 2019 roku i od tego czasu jest oczkiem w głowie rodziców. Krupa stara się, aby jej dziecko uczyło się nie tylko języka angielskiego, ale również polskiego. Ostatnio zamieściła uroczy filmik w mediach społecznościowych. Nie obyło się bez krytyki.

Zobacz wideo Joanna Krupa szczerze o Piotrze Stramowskim. Mógłby być modelem?

Joanna Krupa pokazała filmik z córką i się zaczęło. Ta internautka zwróciła uwagę na nietypowy szczegół

Joanna Krupa aktywnie działa w mediach społecznościowych. Na profilu na Instagramie jej poczynania śledzi niecałe dwa miliony użytkowników. Gwiazda regularnie publikuje zdjęcia z życia prywatnego. Nie brakuje materiałów z czteroletnią Ashą. Celebrytka postanowiła pokazać fanom, jak uczy dziewczynkę języka polskiego. Urocze nagranie zachwyciło internautów, ale pod filmikiem zauważyć można było negatywny komentarz. Okazało się, że jedna z obserwatorek modelki zwróciła uwagę na pewien szczegół, jakim były pomalowane paznokcie córki Krupy. Nie obyło się bez złośliwości. "Tylko te pomalowane paznokcie" - czytamy. Obserwatorzy doczekali się odpowiedzi gwiazdy. "I jaki problem? Dla dziecka lakier" - wyznała bez wahania Joanna Krupa. Więcej zdjęć mamy i córki znajdziecie w galerii na górze strony.

 

Fani stanęli w obronie Joanny Krupy. Opowiedzieli swoje historie z dzieciństwa

Fani postanowili poprzeć Joannę Krupę. Uznali, że nie ma nic złego w malowaniu dzieciom paznokci. Przytoczyli swoje historie z dzieciństwa. "Ja miałam malowane, jak byłam dzieckiem", "Która dziewczynka nie chciała chociaż raz w życiu pomalować paznokci lakierem mamy? W czym problem?", "Jak miałam trzy lata, to malowałam, mam 30 - też maluję" - pisały internautki pod postem Joanny Krupy. A jakie jest wasze zdanie? ZOBACZ TEŻ: Kiedyś sobie dogryzały. Joanna Krupa zapytana o nieobecność Anji Rubik w "Top Model" [PLOTEK EXCLUSIVE]

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA