Sylwester Polsatu. Doda będzie miała konkurencję? Po dziewięciu latach na scenę wraca uwielbiana wokalistka

Polsat tradycyjnie organizuje w tym roku sylwestrowy koncert z plejadą gwiazd. Zapowiedziano już Dodę. Kogo jeszcze zobaczymy na scenie? Wraca wokalistka, która po raz ostatni wystąpiła na sylwestrze stacji w 2014 roku.

Już wiadomo, kto jeszcze pojawi się na Sylwestrze Polsatu w Chorzowie, który tradycyjnie odbędzie się w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia. Wydarzenie co roku przyciąga ogromną widownię, nie tylko na miejscu, ale także na antenie Polsat, Polsat News i Polsat 2. Wcześniej potwierdzono już występy Dody, Piotra Kupichy i Golec uOrkiestry. W tym roku stacja organizuje koncert na polach marsowych przy Stadionie Śląskim. Kogo jeszcze zobaczymy podczas wydarzenia? To wokalistka, która od lat króluje na scenie. W najnowszym wywiadzie przyznała, że bardzo się stresuje podjętym wyzwaniem, ale chce pokazać się publiczności. 

Zobacz wideo Majka Jeżowska o seksie przed koncertem, zdrowotnym aspekcie seksu i... Edycie Górniak

Majka Jeżowska kolejną gwiazdą Sylwestra Polsatu. "Mam stres"

Jak donosi serwis Party.pl, na Sylwestrze Polsatu pojawi się także uwielbiana Majka Jeżowska. Wokalistka po raz ostatni wzięła udział w sylwestrze stacji w 2014 roku, więc szykuje się powrót z przytupem. Gwiazda w rozmowie z "Party" przyznała, że obawia się tego występu. Podkreśliła, że przytłacza ją oprawa całego wydarzenia, przy którym umiejętności wokalne schodzą na dalszy plan. -  Mam stres, ponieważ wiem, że na takich imprezach liczy się wizual, światło, lasery, wybuchy, a nie piosenka. Nie człowiek, który wygląda jak mała mrówka. To dla mnie niekomfortowa sytuacja - podkreśliła. Dlaczego mimo wszystko przystała na taką propozycję? - Muszę się pokazywać, pracować i docierać do publiczności - podsumowała Jeżowska. Będziecie oglądać występ wokalistki? Według informacji serwisu Plejada na imprezie wystąpią też zwycięzcy programu "Twoja twarz brzmi znajomo", czyli Kuba Szmajkowski i Oskar Cyms.

Majka JeżowskaMajka Jeżowska fot. kapif.pl

Konkurencyjna impreza TVP. Sylwester Marzeń odbędzie się w Zakopanem. Trwają chaotyczne przygotowania

Imprezę sylwestrową organizuje także stacja TVP, która poprowadzi ją w Zakopanem. Wydarzenie jest jednak bardzo krytykowane, bo od lat pochłania ogromne publiczne pieniądze. Jak na razie nie ogłoszono oficjalnego programu, a przygotowania organizowane są na ostatnią chwilę. W mediach krążą pogłoski, że wśród artystów na scenie pojawi się  m.in. Maryla Rodowicz

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA