Wydało się. Tyle lat ma ukochana Hakiela. Jest rzecz, która łączy ich z Cichopek i Kurzajewskim

Nowa partnerka Marcina Hakiela nieustannie musi mierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami. Ostatnio Dominika postanowiła raz na zawsze uciąć dyskusję na temat swojego wieku. Wybranka tancerza ujawniła, ile tak naprawdę ma lat.

Marcin Hakiel od czasu rozstania z Katarzyną Cichopek zdążył zakochać się już dwa razy. Pierwszy ze związków rozpadł się jednak jakiś czas temu. Od kilku miesięcy tancerz spotyka się z Dominiką. Nowa wybranka już kilka razy towarzyszyła mu podczas oficjalnych imprez. Wielu internautów zastanawiało się, ile lat ma ukochana eksmęża Cichopek. Teraz ich ciekawość została zaspokojona. Okazało się, że partnerka Hakiela jest od niego dużo młodsza.

Zobacz wideo Marcin Hakiel wróci do "Tańca z Gwiazdami" z Katarzyną Skrzynecką?

Wydało się. Tyle lat ma ukochana Marcina Hakiela. Jest sporo młodsza od tancerza

Wielu fanów kibicuje relacji Marcina Hakiela i Dominiki. Para doświadcza jednak również hejtu. Wiele z nieprzychylnych komentarzy dotyczy figury kobiety. Niektórzy uważają bowiem, że ukochana tancerza ma być "zbyt szczupła". W komentarzach pod jednym ze wspólnych zdjęć wypłynęła ostatnio także kwestia wieku. Dominika postanowiła raz na zawsze uciąć spekulacje i ujawniła, ile naprawdę ma lat.

Dobrze, wyjaśnijmy sobie coś raz na zawsze, ja mam 31 lat i owszem wiem, że choć to młody wiek, to wiele kobiet mając tyle lat, jest mocno zaniedbana. Nie mam urody pięciolatki, nie mam baby face, tylko reprezentuję kobiecy typ urody, sorry. Z figurą nie robię nic specjalnego, zawsze byłam szczupła i raczej zawsze będę. Ja siebie lubię całą, i mi zawsze podobały się takie kobiety, więc z nimi się utożsamiam i takie podziwiam. Jeśli ktoś lubi większy size i z takim się utożsamia, to myślę, że wiecie, na jakich profilach możecie takich szukać. Nikt nikogo tutaj nie trzyma na siłę - odpisała internautce.

Nowa partnerka tancerza jest więc od niego młodsza o dziewięć lat. Dokładnie taka sama różnica wieku dzieli Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego.

Dominika, partnerka Marcina HakielaDominika, partnerka Marcina Hakiela KAPIF.pl / KAPIF.pl

Dziewczyna Hakiela zareagowała na komentarz hejtera. Dosadna odpowiedź

Choć Marcin Hakiel zapowiedział, że nie będzie pozował z nową ukochaną na ściankach, nie stroni od publikowania wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych. Pod jednym z ostatnich zdjęć zakochanych jeden z internautów chciał dopiec Dominice. "Na drugim zdjęciu jej twarz znów wygląda jak z obrazu "Krzyk". Czy ona lustra nie ma?" - napisał w komentarzu. Kobieta nie pozostawiła przytyku bez odpowiedzi. "Ona ma lustro, ale cieszy się, że na pierwszym zdjęciu, jest dobrze, bo twoja opinia jest dla niej bardzo ważna" - odpisała hejterowi.

Marcin HakielMarcin Hakiel Instagram/marcinhakiel

Więcej o:
Copyright © Agora SA