Korwin Piotrowska ostro o wyborze Chorosińskiej na ministerkę kultury. "Największym osiągnięciem tej pani..."

Karolina Korwin Piotrowska znów dała o sobie znać. Chodzi o wybór Dominiki Chorosińskiej na ministerkę kultury i dziedzictwa narodowego. Dziennikarka wspomniała o kontrowersyjnej okładce "Vivy!".

Karolina Korwin Piotrowska to z całą pewnością jedna z tych dziennikarek, które nie przebierają w słowach. Słynie z ciętego języka i otwartego wyrażania swoich poglądów. Często są one kontrowersyjne i budzą skrajne emocje. Tym razem Korwin Piotrowska na tapet wzięła Dominikę Chorosińską. Wszystko z powodu wyboru aktorki znanej z serialu "M jak miłość" na ministerkę kultury i dziedzictwa narodowego. Padły naprawdę mocne słowa.

Zobacz wideo Tak wygląda nowy rząd Mateusza Morawieckiego

Karolina Korwin Piotrowska nie rozumie wyboru Dominiki Chorosińskiej na ministerkę kultury i dziedzictwa narodowego. Powiedziała, co myśli w tej kwestii

W poniedziałek, 27 listopada odbyło się zaprzysiężenie nowego rządu Mateusza Morawieckiego. Znalazły się w nim osoby, które wywołały niemałe zamieszanie. Wybór wielu z nich zaskoczył, lecz szczególnie dostało się Dominice Chorosińskiej. W rozmowie z portalem Pudelek Karolina Korwin Piotrowska bez ogródek powiedziała, co myśli o tejże decyzji. Dziennikarka nie ukrywa, że nie jest zadowolona z takiego obrotu spraw.

Największym osiągnięciem zawodowym tej pani, o ile pamiętam, to jest ta okładka, na której pozuje z mężem, a w środku opowiada o kochanku. Niestety nie było żadnych sukcesów zawodowych, by to przykryć. Jedynie partia PiS, bycie posłanką i "specjalistką" od tego, że wierność jest sexy. Kiedy teraz dowiaduję się, że ma być ministerką kultury, po tym, gdy sprawdziłam, że to nie jest żart, to widzę, że stylistyka i mentalność rodem z patologicznych walk freak fightów, które fascynują dzieciaki, weszła właśnie na uświęcone prawicowe polityczne salony. W sumie zero zdziwienia, choć szkoda, że ten cyrk dzieje się za pieniądze podatników, którzy bezczelnie robieni są w bambuko w biały dzień. To podobno rząd ekspertów. Chciałabym zatem wiedzieć, od czego jest ekspertką pani Figurska - powiedziała Karolina Korwin Piotrowska w rozmowie z portalem Pudelek.

Karolina Korwin PiotrowskaKarolina Korwin Piotrowska KAPIF.pl / KAPIF.pl

Karolina Korwin Piotrowska znów nie gryzła się w język. Chodzi o politykę

Wypowiedź Korwin Piotrowskiej rozpoczęła się od wspomnienia pamiętnej okładki "Vivy!". Dominika Chorosińska mimo kreowania się w mediach na idealną żonę ma sporo za uszami. Nie jest tajemnicą, że aktorka wcielająca się w postać Ewy w "M jak miłość" miała kochanka. Kobieta wdała się w romans z o 10 lat młodszym mężczyzną. Partia, do której należy Mateusz Morawiecki deklaruje jednak bardzo mocne przywiązanie do tradycji i nade wszystko ceni sobie wartości takie jak rodzina. Najgłośniej zrobiło się o Chrosińskiej w momencie, gdy promowała ona hasło "wierność jest sexy". Na pewnym etapie życia uczestniczyła w marszach dla rodziny i ostentacyjnie wspierała wartości usilnie promowane przez PiS. Aktorka robiła to mimo pokazania, że nie żyje ona z tymi wartościami w zgodzie.

Dominika ChorosińskaDominika Chorosińska Dominika Chorosińska i nowa fucha, foto: instagram.com

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.