Robert Janowski szczery jak nigdy. Mówi o kryzysie w małżeństwie

Robert Janowski opublikował nowe zdjęcie ze swoją żoną. We wpisie odniósł się również do plotek na temat ich małżeństwa. Nie zostawił miejsca na niedomówienia.

Robert Janowski od lat jest szczęśliwym mężem Moniki Janowskiej. Sakramentalne "tak" para powiedziała sobie w 2013 roku w Kazimierzu Dolnym. Później po pięciu, a następnie po dziesięciu latach odnowili swoje przysięgi. Chociaż wydaje się, że małżeństwo tworzy naprawdę zgrany i do tego zakochany w sobie duet, to co jakiś czas w mediach pojawiają się plotki o kryzysie w tym związku. W końcu były prowadzący "Jaka to melodia?" odniósł się do tych rewelacji. W obszernym wpisie na Instagramie zamknął usta wszystkim.

Zobacz wideo Robert Janowski zdradza, co sądzi o nowej "Jaka to melodia?"

Robert Janowski skomentował rzekomy kryzys w małżeństwie. Wymowny wpis 

Z jakiegoś powodu internauci i tabloidy co rusz sugerują, że małżeństwo Roberta Janowskiego zmierza ku końcowi. Tymczasem oboje chętnie publikują w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia, na których pozują na szczęśliwą parę. Znudzeni ciągłym zaprzeczaniem o kryzysie, zdecydowali się odnieść do tych doniesień raz a porządnie. Na Instagramie wokalisty pojawił się obszerny wpis opatrzony uroczymi kadrami z żoną. "Chodź, sobie narobimy zdjęć na zapas, bo znów mi napiszą, że mamy kryzys, kiedy nic nie publikujesz' wymyśliła Monika" - zaczął.

No to sobie napstrykaliśmy, ale żadne z nas nie pomyślało, aby się przebrać do kolejnych ujęć i trochę poudawać, że to foty z różnych dni. Nie nadajemy się do kłamstwa ani w social mediach, ani w życiu. To podobno dobra cecha, chociaż coraz mniej popularna. My się tego trzymamy. Człowiek jest o wiele spokojniejszy, kiedy nie musi pamiętać, która wersja i komu jest sprzedawana. Pogubić się można - dodał.

Na koniec wpisu Janowski zwrócił się do wszystkich zainteresowanych jego życiem prywatnym, szukając wszędzie dowodów na kryzys w jego małżeństwie. "A zainteresowanym odpowiadamy, że kryzysu brak i się, póki co, na żaden nie zanosi. Nudnawa z nas para, taka niemedialna. Ale dobrze nam razem i z tym spokojem w sercu serdecznie państwa pozdrawiamy" - zakończył.

Robert Janowski z żonąRobert Janowski z żoną KAPIF

Małżeństwo Roberta Janowskiego. Historia jak z komedii romantycznej

Robert i Monika Janowscy są małżeństwem już od ponad dekady, ale znają się o wiele dłużej. Historia ich związku nie należy do najłatwiejszych, ale dziś zdaje się, że żadne z nich nie ma wątpliwości, że będą ze sobą do końca. Żona wokalisty zakochała się w nim jeszcze w latach 90., gdy wystawiono musical "Metro" z jego udziałem. Jednak wówczas jego serce było zajęte przez inną kobietę... Monika - jeszcze wtedy Głodek - wyemigrowała z kraju. Ich drogi ponownie zeszły się dopiero po kilku długich latach. Oboje byli wtedy już po nieudanych związkach i doświadczeni przez życie.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.