Maciej Musiał pozuje w miniówce. Wtem odezwała się Agata Rubik. Pozazdrościła mu

Maciej Musiał po raz kolejny pokazał, że ma bardzo luźne podejście do mody. Na Instagramie opublikował zdjęcia, do których zapozował w jeansowej mini. Uwagę zwraca komentarz Agaty Rubik.

Maciej Musiał zdobył popularność dzięki roli Tomka Boskiego w "Rodzince.pl". Po zakończeniu emisji serialu skorzystał ze swoich pięciu minut i zaczął pojawiać się w kolejnych produkcjach, również tych międzynarodowych. Oprócz tego aktor prężnie rozwija karierę jako celebryta, nawiązując współpracę z markami oraz prowadząc profile w mediach społecznościowych. To tutaj fani mają okazję poznać go od nieco bardziej prywatnej strony i obserwować, jak idzie mu praca przy kolejnych produkcjach. Ostatnio opublikował na Instagramie zdjęcie, które wywołało spore poruszenie. 

Zobacz wideo Helena Englert niebawem wcieli się w męską rolę. Ma przemyślenia

Maciej Musiał pozuje w mini. Zareagowała Agata Rubik

Maciej Musiał jest bardzo aktywny na Instagramie. Pojawiają się tutaj jego zdjęcia dotyczące życia codziennego, ale i kulisy pracy. Ostatnio opublikował zdjęcia z sesji zdjęciowej dla marki odzieżowej. Aktor zapozował w czarnej bluzie z nadrukami, którą zestawiono z łańcuchami na szyi i ciężkimi butami. Uwagę zwraca jednak jeansowa mini. "Taki tam facet w miniówie. Im krótsza, tym lepsza, prawda?" - pisał Maciej Musiał na Instagramie.

 

Nowe zdjęcia Macieja Musiała wywołały niezłe poruszenie. Jego znajomi z branży zasypali go komplementami. "To jest hot" - pisała Maria Dębska, "Najs" - stwierdził Dawid Kwiatkowski, "Yasss!" - dodał Michał Szpak. Jednak to komentarz Agaty Rubik wyróżniał się na tle reszty. Przyznała, że zazdrości aktorowi nóg. "Chciałabym mieć twoje nogi". Z kolei fani zwrócili uwagę na to, że aktor z łatwością łamie stereotypy związane z przypisywaniem poszczególnych części garderoby do płci. "I pięknie. Dobrze, że znani łamią konwenanse - bo to pozwala młodym nabrać wiatru w żagle. Brawo".

Maciej Musiał lubi eksperymentować z modą

Maciej Musiał był już zapraszany do współpracy z różnymi markami, a także pozował do okładki. Nie boi się eksperymentować z modą, dzięki czemu na zdjęciach z sesji zdjęciowych możemy go oglądać w lateksowych ubraniach, spódnicach czy kowbojkach. W rozmowie z serwisem wysokieobcasy.pl wyznał, z czego to wynika. "Weź do ręki polski magazyn z facetem na okładce. Na stówę będzie miał groźną minę, skórzaną kurtkę i garnitur. Stwierdziłem, że muszę trochę wyluzować. Mam wrażenie, że wszyscy chcą ciągle takich samych zdjęć. Najlepiej w motorówce na Tamizie, zapatrzeni w dal. Ile można?! Źle bym się czuł, gdybym czegoś nie przełamał.". Całą rozmowę dziennikarza Wysokich Obcasów z Maciejem Musiałem przeczytasz TUTAJ.

Maciej Musiał na próbie spektaklu 'Stowarzyszenie umarłych poetów'Maciej Musiał na próbie spektaklu 'Stowarzyszenie umarłych poetów' kapif

Maciej Musiał na evencie TVNMaciej Musiał na evencie TVN kapif

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.