Dariusz Pachut ogłasza "nowy rozdział w życiu". Instagram wybuchł

Dariusz Pachut ogłosił na Instagramie rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu. Na zdjęciach towarzyszy mu atrakcyjna blondynka. Fani pospieszyli z gratulacjami.

O Dariuszu Pachucie zrobiło się głośno, kiedy Doda ogłosiła, że jest jej nowym ukochanym. Para nie stroniła od chwalenia się romantycznymi kadrami. Wydawało się, że po wielu miłosnych perturbacjach, wokalistka jest w końcu szczęśliwa. Niestety, zaledwie kilka miesięcy później pojawiły się plotki o rozstaniu. Ostatnie zdjęcia mogą świadczyć jednak o tym, że były one nieprawdziwe. Niedawno sportowiec poinformował natomiast, że zaczyna nowy rozdział w życiu. Na Instagramie podzielił się radosną nowiną.

Zobacz wideo Maria Sadowska nie obejrzała teledysku Dody. "Doda kochanie, dzisiaj oglądam, przysięgam"

Dariusz Pachut na zdjęciu z piękną blondynką. "Nowy rozdział w życiu". Posypały się gratulacje

Po ogłoszeniu związku z Dodą Dariusz Pachut zyskał nowych fanów. Jego instagramowy profil jest obserwowany przez niemal 140 tysięcy fanów. Niedawno ratownik medyczny zdradził, że rozpoczyna pracę jako wykładowca. Sportowiec będzie prowadził zajęcia na Uczelni Nauk Społecznych. Podróżnik nie ukrywa ekscytacji nową rolą. Na zdjęciach razem z Pachutem pozuje atrakcyjna blondynka, prorektor placówki, Anetta Supel.

Czyżby to nowy rozdział w życiu i kolejny rozwój. Dziękuje władzom Uczelni Nauk Społecznych (...) za zaufanie. Ale stać obok tak wybitnej postaci, jaką jest gen. Mieczysław Bieniek, to już jest coś. Mam nadzieje, że nasza współpraca będzie się rozwijać, a ja mogłem na dobry początek dać wam wszystkim trochę motywacji. Pytanie, czy będę wymagającym "nauczycielem" - napisał na Instagramie.

Fani niezwłocznie pospieszyli z gratulacjami. "Powodzenia na nowej drodze!", "Upór i dążenie do upragnionego celu przynosi takie efekty, gratulacje, brawo", "Jestem dumna, życzę sukcesów" - czytamy w komentarzach.

Sieć obiegło nagranie z Pachutem i mamą Dody. Internauci zachwyceni

Telewizja Polsat emituje obecnie nowy program z udziałem Dody - "Doda. Dream Show". Wokalistka relacjonuje przed kamerą przygotowania do trasy koncertowej "Aquaria Tour". Podczas jednego z ostatnich występów artystce towarzyszył Dariusz Pachut. Sportowiec zaopiekował się mamą piosenkarki, Wandą Rabczewską. W sieci pojawiło się nagranie, które skradło serca internautów.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.