Koncert Kazadi. Szpak zabrał siostrę. Wieniawa Gucci

Patricia Kazadi zorganizowała przedpremierowy koncert, na którym zaprezentowała swoje najnowsze utwory. Goście zaskoczyli stylizacjami.

Patricia Kazadi niedawno ogłosiła pewne zmiany w swojej karierze. Po długiej przerwie postanowiła wrócić do świata show-biznesu. Nie pominęła również branży muzycznej. Gwiazda postanowiła wydać nowe utwory. Póki co, zaprezentowała je na przedpremierowym koncercie, który odbył się w klubie muzycznym Chaton w Warszawie, gdzie zawsze pojawia się plejada gwiazd. Nie inaczej było i tym razem. Na wydarzeniu pojawiły się medialni przyjaciele Kazadi. Znani polscy celebryci przygotowali się na specjalną okazję. Każdy z nich zaprezentował się w wyjątkowej stylizacji. 

Zobacz wideo Patricia Kazadi o karierze muzycznej. Ma poważne plany!

Tak gwiazdy zaprezentowały się na koncercie Patricii Kazadi. Na scenie pojawiła się też Kayah

W tym wyjątkowym dniu sama Patricia Kazadi postawiła na klasyczną stylizację. Piosenkarka nie zaszalała z kolorami. Na własnym koncercie pojawiła się w czarnej kreacji. Był nią długi płaszcz z winylu. Jak się okazało, obok niej na scenie zagościła także Kayah. Jak wiadomo, piosenkarki nagrały wspólny utwór. Gwiazda również wybrała kolor czarny. Wystąpiła w kreacji o nietypowym kroju. Przełamaniem był biały akcent na ramieniu.  

Patricia Kazadi, KayahPatricia Kazadi, Kayah fot. KAPIF.pl

Na wydarzeniu nie zabrakło Michała Szpaka. Piosenkarz od zawsze gustuje w ekstrawaganckich strojach. Tym razem wybrał srebrny garnitur. Jego stylizacja była pełna brokatowych elementów, które mieniły się pod światło. Artysta nie przyszedł sam. U jego boku pojawiła się tajemnicza kobieta. Szybko jednak zostało ustalone, że nie jest to jego partnerka, a siostra. Tym razem nie Marlena. Na koncert Kazadi Szpak zabrał Ewę. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

Michał Szpak z siostrąMichał Szpak z siostrą fot. KAPIF.pl

Wyjątkowe stylizacje gwiazd na wydarzeniu. Kaja Paschalska zabrała ze sobą... słoneczniki

Joanna Moro również postawiła na kolor czarny. Na koncercie Patricii Kazadi wystąpiła w krótkiej stylizacji. Aktorka wybrała krótką sukienkę. Kreacja miała przypominać różę. W jej górnej części pojawił się również biały element. Tego dnia Moro dobrała również delikatny makijaż i czarną, prostą torebkę.

Joanna MoroJoanna Moro fot. KAPIF.pl

Nie da się ukryć, że Kaja Paschalska zaskoczyła wszystkich. W jej stylizacji można znaleźć wszystkie kolory. Zaczynając od kreacji, gwiazda postawiła na sukienkę niebieskie i fioletowe wzorki. Look został dopełniony zwykłą, jeansową kurtką. Przełamanie koloru stanowiły jasnoczerwone usta. Nie można zapomnieć również o bukiecie żółtych słoneczników. Paschalska wyróżniała się na tle osób w czarnych kreacjach. 

Kaja PaschalskaKaja Paschalska fot. KAPIF.pl

Nie mogło zabraknąć również Julii Wieniawy. Piosenkarka i aktorka postawiła na prostą stylizację, zaczynając od spódnicy w kratkę i kończąc na szarej marynarce. Nie mogło również zabraknąć dodatków. Czarne elementy dopełniły strój gwiazdy. Wieniawa dobrała czarną torebkę marki Gucci oraz okulary w tym samym kolorze.

Julia WieniawaJulia Wieniawa fot. KAPIF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.