Roksana Węgiel z sukcesem, a teraz takie wieści. Wszyscy zobaczyli, co myśli o narzeczonym

Roksana Węgiel i Kevin Mglej mają sporo powodów do radości. Niedawno zaczęli nowy etap w życiu i para remontuje wspólne mieszkanie. Teraz świętują muzyczny sukces, który osiągnęli dzięki wspólnej pracy. Na Instagramie wymienili się czułościami.

Roksana Węgiel i producent muzyczny Kevin Mglej są od jakiegoś czasu szczęśliwie zakochani. Poznali się podczas pracy nad płytą "13+5". Relacje długo utrzymywali w tajemnicy, ale w 18. urodziny Węgiel potwierdzili, że są razem. Niedawno para przekazała też radosną informację o zaręczynach. To nie koniec zmian w ich życiu, bo zdecydowali się razem zamieszkać. W mediach społecznościowych nie szczędzą sobie czułości. Podczas jednego z ostatnich występów wokalistka pojawiła się na scenie w białej sukni z rękawami przypominającymi skrzydła, a potem uwieczniła ten wyjątkowy moment na zdjęciach o zachodzie słońca. "Dzisiejszy twój występ… do tej pory mam gęsią skórkę" - pisał jej ukochany. Tym razem para ma ważną okazję do świętowania. Mglej pochwalił się na Instagramie wspólnym wyróżnieniem. W komentarzach odezwała się jego ukochana.   

Zobacz wideo Kuba Szmajkowski o Roksanie Węgiel: Jest dojrzałą artystką. Podoba mu się, ale jest pewien problem...

Roksana Węgiel i Kevin Mglej świętują wspólny sukces. Zwieńczyli go pocałunkiem

Kevin Mglej pochwalił się na Instagramie ważnym wyróżnieniem. Utwór "Miasto" z drugiego albumu studyjnego Roksany Węgiel otrzymał status Złotej Płyty. Z tej okazji udostępnił wyjątkowe zdjęcie z ukochaną. Wspólny sukces świętowali pocałunkiem. "Czy to już power couple? Złoto! Dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu!" - napisał Mglej. W komentarzach od razu odezwała się Roxie ze słodkim wyznaniem. "Kocham najmocniej!" - dorzuciła. Fani podkreślili, że para w stu procentach zasłużyła na to wyróżnienie. "Stworzyliście kawał świetnej roboty, wielkie gratulacje!", "Przesłodcy jesteście" - czytamy w komentarzach.

Roksana Węgiel na swoim profilu zwróciła się do fanów z podziękowaniami. "Złoto za Miasto. Ogromnie dziękuję przede wszystkim wam, którzy chcecie słuchać mojej muzyki. To dla was warto spędzać setki godzin w studiu i cały czas się rozwijać, dziękuję, że jesteście ze mną od lat! Jesteście najlepsi" - podkreśliła. Wokalistka nie zapomniała wspomnieć też o ukochanym. 

Druga fotka z moim partner in crime Kevinem Mglejem, który wierzył w sukces tego singla od samego początku, dziękuję kochanie za nieustanne wsparcie. Jestem bardzo, bardzo dumna - napisała na Instagramie Roksana Węgiel.
 

Internauta zadrwił z narzeczonego Roksany Węgiel. Od razu zareagował

Związek Roksany Węgiel i Kevina Mgleja od początku budził wiele kontrowersji. W głównej mierze wytykana jest im spora różnica wieku, Mglej jest starszy od wokalistki o osiem lat. Producent wychowuje też dziecko ze związku z poprzednią partnerką. Jakiś czas temu Roksana Węgiel opublikowała na Instagramie romantyczne ujęcia z ukochanym. "Tak się poznaliśmy i niech tak zostanie... Kochani, życzę wam dużo miłości do innych i do samych siebie. Kocham cię najmocniej Kevin. Dziękuję, że jesteś. Mam nadzieję, że każdy z was pozna swoją bratnią duszę i doświadczy prawdziwej miłości" - napisała pod publikacją. Pod postem odezwał się jeden z internautów, który postanowił zadrwić z Mgleja. "Tani Bedoes" - napisał jeden z obserwatorów wokalistki, porównując Kevina Mgleja do jednego z najpopularniejszych raperów w Polsce. Mglej nie przeszedł obok tego komentarza obojętnie. Tak zareagował

Więcej o: