Kurek świętuje sukces z Fornalem. Nagle odzywa się jego matka. Kapitan złożył jej obietnicę

Tomasz Fornal i Bartosz Kurek świętowali sukces w Rzymie. Kapitan zespołu pokazał zdjęcie z kumplem z drużyny. Opis fotografii sprowokował matkę Fornala, która zwróciła się do Kurka z wyjątkową prośbą.

Tomasz Fornal ma ostatnio sporo powodów do radości. Siatkarz wraz z drużyną reprezentacji Polski zdobył złoto podczas finału mistrzostw Europy, który odbył się 16 września w Rzymie. Po meczu towarzyszyła mu nowa ukochana, znana youtuberka i stylistka fryzur, Sylwia Gaczorek. Dopiero niedawno para potwierdziła związek, publikując romantyczne ujęcie ze wspólnych wakacji. Po ostatnim sukcesie na boisku siatkarze rozpoczęli świętowanie. Kapitan zespołu Bartosz Kurek udostępnił w mediach społecznościowych zdjęcie z wyjazdu, na którym pozuje z żoną Anną i Tomaszem Fornalem. W komentarzach odezwała się mama zawodnika, która miała do Kurka specjalną prośbę. A ta od razu rozbawiła fanów. Na reakcję kapitana nie musiała długo czekać. Obiecał, że zadziała w tej sprawie.  

Zobacz wideo Kibice i dziennikarze tłumnie przywitali siatkarzy po powrocie do kraju z mistrzostw Europy. Istne szaleństwo!

Mama Tomasza Fornala zwróciła się do kapitana jego zespołu ze specjalną prośbą. Odpowiedział

Bartosz Kurek publikując zdjęcie z Tomaszem Fornalem z Rzymu, z pewnością nie spodziewał się takiej reakcji jego mamy. Dorota Fornal skradła całe show. Na ujęciu widać, że siatkarze są w doskonałych humorach. "Znowu tu jesteśmy. Gang…. pluszaków. Tomasz Fornal nie zmieniaj się nic, proszę" - dodał w opisie fotografii kapitan składu. Te słowa dały do myślenia mamie sportowca, która postanowiła skomentować słowa Kurka. "Bartku, niech chociaż polubi sprzątanie" - dorzuciła. Na odpowiedź nie musiała długo czekać. 

Pani Doroto obiecuje, że zrobię co w mojej mocy w tym temacie, ale też nie jestem cudotwórcą - podkreślił Kurek.
 

Tomasz Fornal o Bartoszu Kurku. "Jesteśmy trochę jak stare dobre małżeństwo"

Tomasz Fornal jest z Bartoszem Kurkiem w wyjątkowej relacji. Siaktarz dzieli z kapitanem składu pokój podczas wyjazdów. "Jest świetnym współlokatorem. Wydaje mi się pomimo tej mieszkanki: spokojnego starszego pana i młodego zawadiaki - czyli mnie,  bardzo dobrze się dogadujemy. To bardzo ważne, bo spędzamy ze sobą naprawdę dużo czasu. Przez trzy-cztery miesiące jesteśmy razem w pokoju. To trochę wygląda, jakbyśmy byli już starym dobrym małżeństwem" - wyznał Tomasz Fornal w rozmowie z Wp.pl.