Izabella Scorupco świętuje urodziny córki. Julia ma już 26 lat. Przeciwieństwo znanej mamy

Izabella Scorupco postanowiła pokazać internautom, jak jej córka obchodzi urodziny. 26-letnia Julia zapozowała na tle wody. Uśmiech nie schodził z jej twarzy.

Izabella Scorupco ma na swoim koncie udział w wielu filmowych produkcjach, również zagranicznych. Doskonale odnajduje się także w zawodzie modelki. Tym razem utalentowana Polka postanowiła podzielić się z internautami osobistą relacją. Pokazała, jak jej córka świętuje 26. urodziny. 

Zobacz wideo Elżbieta Romanowska zdradziła, co dostała na 40 urodziny

Izabella Scorupco pokazała córkę na Instagramie. Julia jest łudząco podobna do popularnej mamy

Na instagramowym koncie Izabelli Scorupco zrobiło się naprawdę wzruszająco. Wszystko za sprawą relacji, którą aktorka podzieliła się z internautami. Gwiazda kina postanowiła pokazać, jak jej 26-letnia córka obchodzi urodziny. Można śmiało wywnioskować, że zabawa była przednia. Solenizantka zapozowała do nagrania na robiącym wrażenie jachcie. Postawiła na codzienną, lecz stylową stylizację. Błękitny komplet w paski o piżamowym kroju doskonale wpisuje się w aktualne trendy. Julia zestawiła go z białym, minimalistycznym bikini i czapką z daszkiem w tym samym kolorze. Mimo że Izabella Scorupco ma wyraźnie jaśniejsze włosy, to obie panie są do siebie podobne. Zdaje się jednak, że Julia urodę odziedziczyła po ojcu, ma oczy w Mariusza Czerkawskiego i ostrzejsze rysy twarzy. 

Córka Izabelli Scorupco ma już 26 lat. Urodziny postanowiła spędzić na jachcie

Julia to owoc miłości Izabelli Scorupco i Mariusza Czerkawskiego. Mimo że zakochanych łączyło naprawdę gorące uczucie, to związek nie przetrwał. Utalentowana aktorka była także w oficjalnym związku z Jeffreyem Reymondem. Doczekała się z nim syna - Jacoba. Gwiazda amerykańskich produkcji mimo nieudanych relacji z mężczyznami nie może narzekać na brak miłości. Obecnie związana jest ze szwedzkim przedsiębiorcą - Karlem Rosengrenem. Wydaje się, że zakochani są naprawdę szczęśliwi. Zdjęcia Izabelli Scorupco znajdują się w galerii na górze strony.

Julia - córka Izabelli ScorupcoJulia - córka Izabelli Scorupco Fot. instagram.com/@izabellascorupco