Pokaz Deni Cler. Herbuś w modnej pepitce, Kalczyńska lśni cała w różu. Patrzymy na Ścibakówną [ZDJĘCIA]

Plejada gwiazd zjawiła się na pokazie nowej kolekcji Deni Cler. Kalczyńska olśniła w różu. Z kolei Dębska postawiła na błysk. Oni nie zawiedli stylizacjami.

7 września w Warszawie odbył się pokaz nowej, jesienno-zimowej kolekcji marki Deni Cler Milano. Marka zaserwowała eleganckie i naturalne looki. Na pokazie mody zjawiła się plejada gwiazd w najmodniejszych stylizacjach. Oni nie zawiedli wyczuciem stylu.

Zobacz wideo Malwina Wędzikowska ocenia styl Agaty Dudy. "Gdybym dostała ją w swoje ręce, na pewno coś bym zmieniła"

Anna Kalczyńska 

Tego wieczora całą uwagę fotoreporterów skradła piękna Anna Kalczyńska. Miała na sobie plisowaną midi z połyskującego tiulu, którą zestawiła z klasycznym golfem. Do tego dobrała fioletowe szpilki w szpic. Uwagę zwraca torebka wysadzana cekinami. Na twarzy dziennikarki cały czas gościł uśmiech. 

Pokaz Deni ClerPokaz Deni Cler KAPIF.pl / KAPIF.pl

Joanna Racewicz 

Z kolei Joanna Racewicz postawiła na różowy total look. Na ściance zaprezentowała się w oversizowym garniturze, który zestawiła ze szpilkami w szpic. Do tego dobrała długi płaszcz w nieco bardziej wyrazistym odcieniu. Całość dopełniły kolczyki z dużymi kamieniami.

Joanna RacewiczJoanna Racewicz kapif

Beata Ścibakówna 

Na ściance nie mogło zabraknąć bezbłędnej Beaty Ścibakównej, która, choć nie przekombinowała, prezentowała się obłędnie. Miała na sobie fioletową midi z luźnymi rękawami, do której dobrała czarne dodatki. Tym razem postawiła na klasyczne szpilki oraz torebkę. Uwagę zwracają okulary.

Pokaz Deni ClerPokaz Deni Cler KAPIF.pl / KAPIF.pl

Maria Dębska 

Nieco bardziej zaszalała Maria Dębska. Miała na sobie złoty komplet składający się z luźnych spodni i topu. Aktorka zarzuciła na siebie pasującą marynarkę. Do tego dobrała szpilki oraz małą kopertówkę. Dobrym kontrastem był znacznie bardziej stonowany makijaż.

Pokaz Deni ClerPokaz Deni Cler KAPIF.pl / KAPIF.pl

Edyta Herbuś 

Na ściance zapozowała również Edyta Herbuś, która najwidoczniej nie boi się eksperymentować z modą. Prezenterka telewizyjna olśniła w pięknym fioletowym płaszczu w pepitkę, który zestawiła ze szpilkami. Do tego dobrała beżową torebkę oraz ciemne okulary. Doskonałym zwieńczeniem całości była pomadka na ustach.

Pokaz Deni ClerPokaz Deni Cler KAPIF.pl / KAPIF.pl

Na miejscu zjawiła się również elegancka Anna Markowska. Nie mogło też zabraknąć Emilii Dankwy, która postawiła na kreację z rozcięciem. Z kolei Laura Samojlowicz zadała szyku w jasnym fiolecie. Więcej zdjęć gwiazd z pokazu mody Deni Cler znajdziesz w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA