Beata Tadla bez makijażu zaskakuje. Niebywałe, jak prezentuje się w naturalnej odsłonie

Beata Tadla jest bardzo lubianą dziennikarką, kojarzoną między innymi z nienagannego ubioru i makijażu. Jednak ostatnio postanowiła pokazać się fanom z zupełnie innej, całkowicie naturalnej strony. Jak wygląda Beata Tadla bez makijażu? Koniecznie sprawdźcie - będziecie naprawdę zaskoczeni jej urodą.

Beata Tadla jest polską dziennikarką, prezenterką telewizyjną i radiową. Pracowała między innymi z Eską, Super FM, TV Puls, TVN24, TVP, a obecnie z Radiem Zet. Jest też jedną z prowadzących program internetowy Onet Rano. Widzowie i słuchacze cenią ją nie tylko za wspaniały głos, ale i wygląd - w 2013 roku Beata Tadla została uznana za "najlepiej ubraną kobietę mediów". Zwykle ma też bardzo staranny makijaż, ale ostatnio na Instagramie pokazała kompletnie inną, naturalną twarz, czym zszokowała internautów. 

Zobacz wideo Beata Tadla ze łzami w oczach o mężu. "Otacza mnie taką opieką, jakiej nigdy nie zaznałam"

Beata Tadla bez makijażu. Dziennikarka pokazała się w naturalnej odsłonie

Dziennikarka zwykle występuje elegancko ubrana i z idealnym makijażem, ale ostatnio zrobiła wyjątek i pokazała się fanom w swej prawdziwej i naturalnej odsłonie. W poście opublikowanym wraz z fotografią przyznała, że "była oburzona, kiedy kilka lat temu zaproszono ją do telewizyjnej dyskusji na temat menopauzy". "Przecież ten temat mnie nie dotyczy - odpowiedziałam. Czego się bałam? Pewnie tego, że inni od razu ocenią: stara, najlepsze za nią, niech się już nie pokazuje… Ze stereotypami trzeba jednak walczyć! Dziś chętnie o tym rozmawiam, czytam, słucham, oswajam. Mam 48 lat i wiem, że menopauza, która jest naturalnym etapem życia kobiety, i tak się pojawi. Trzeba o niej mówić, bo warto się przygotować". Istotnie, Beata Tadla ma 48 lat, ale wciąż jest piękną i elegancką kobietą, nawet bez odrobiny makijażu, co mocno zaskoczyło internautów, którzy chętnie komentowali jej post. 

Beata Tadla bez makijażu. Naturalna uroda dziennikarki zaskoczyła jej fanów

Trzeba przyznać, że Beata Tadla pokazując się bez makijażu, zszokowała niejednego internautę swoją urodą. "Jak Ty wyglądasz!", "Pięknie, sama natura", "Zjawiskowa. Zawsze śliczna", "Pani śliczna, nie wierzę, że ma pani 48 lat, wiek to tylko liczba, a wygląda Pani lepiej niż 40-stolatki!!!! Bomba!!!!", "Piękna jak zawsze", "Naturalnie piękna", "Najładniejsza polska dziennikarka" - pisali pod jej postem pozytywnie zaskoczeni użytkownicy platformy. Więcej zdjęć niezmiennie ślicznej Beaty Tadli znajdziecie w naszej galerii.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.