Internautka obraziła Cichopek na profilu Hakiela. Tak skomentował krytykę wobec byłej żony

Po rozstaniu z Katarzyną Cichopek Marcin Hakiel może nadal liczyć na duże wsparcie fanów. Tancerz nie zgadza się jednak na to, aby ich komentarze przekraczały pewne granice.

Udział w "Tańcu z Gwiazdami", a także małżeństwo z Katarzyną Cichopek przyniosły Marcinowi Hakielowi ogromną rozpoznawalność. Choć od dłuższego czasu nie pojawia się już w mediach i skupia raczej na rozwijaniu szkoły tańca, Hakiel nadal ma spore grono fanów, którzy obserwują jego codzienne życie na Instagramie. Podczas Q&A, które tancerz zorganizował na swoim profilu, jedna z internautek pozwoliła sobie na niewybredny komentarz na temat Katarzyny Cichopek. Reakcja byłego męża aktorki była natychmiastowa.

Zobacz wideo Cichopek o Hakielu i dzieciach

Marcin Hakiel nie zgadza się na obrażanie jego byłej żony

Choć to Marcin Hakiel chętniej niż Katarzyna Cichopek opowiadał w mediach na temat szczegółów ich rozstania, nie na wszystkie osobiste pytania podczas Q&A zdecydował się odpowiedzieć. Unikał zwłaszcza tych, które dotyczyły jego dzieci lub takich, które jego zdaniem w jakiś sposób mogłyby im zaszkodzić. Fanów tancerza ciekawiły jednak nie tylko kwestie dotyczące jego życia prywatnego, ale też zawodowego. Jedna z internautek spytała, czy zdecydowałby się jeszcze wrócić do telewizji. "Czy wróci pan do "Tańca z Gwiazdami? Czy nie myślał pan o karierze prezentera w telewizji? Powiem szczerze, że bardziej by pan się nadawal do tej pracy niż Katarzyna, która, prawdę mówiąc, urodą nie grzeszy" - napisała. Przykre słowa skierowane do byłej partnerki nie spodobały się Hakielowi.

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek na evencieMarcin Hakiel i Katarzyna Cichopek na evencie kapif

Prośba o nieobrażanie się nawzajem na moim profilu, wystarczy już hejtu w internecie. Nie mogę jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, zobaczymy, co czas przyniesie - odpowiedział.

Marcin Hakiel zakończył związek

Kilka miesięcy po rozstaniu z Katarzyną Cichopek Marcin Hakiel zaczął publikować na Instagramie zdjęcia z tajemniczą Dominiką. Wydawało się, że tancerz ponownie odnalazł szczęście w miłości, jednak pod koniec lipca tego roku fani zauważyli, że w mediach społecznościowych przestały pojawiać się wspólne posty pary. Niedługo później Hakiel potwierdził, że związek rzeczywiście dobiegł końca. Więcej zdjęć Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.