Finał "Hotelu Paradise". Znamy zwycięzców! Tego uczestnicy się nie spodziewali. "Zrobiła to"

"Hotel Paradise All Stars" to siódma gwiazdorska odsłona uwielbianego przez widzów show. 11 sierpnia został wyemitowany ostatni odcinek tej serii. Znamy już zwycięzców tegorocznej edycji.

"Hotel Paradise All Stars" zadebiutował na antenie TVN7 pod koniec maja tego roku. Widzowie mieli okazję ponownie zobaczyć na ekranie swoich ulubieńców z poprzednich edycji. Tym razem twórcy zadecydowali o wyprodukowaniu jedynie 24 odcinków, które emitowane były w czwartki i piątki o godzinie 20.00. Przypominamy, że o zwycięstwo w finałowym odcinki zawalczyły dwie pary: Julia i Grzesiek oraz Nana i Blondino. Zasady programu są jednak nieubłagane i tylko jedna z nich stanęła na ścieżce lojalności, aby zawalczyć o 100 tysięcy złotych. Jak potoczyły się losy uczestników w finałowym odcinku?

Zobacz wideo Nana z Hotelu Paradise o Dorocińskim i Zakościelnym. "Dla mnie to już trochę za starzy"

Finał "Hotel Paradise". Znamy zwycięzców 

Przypominamy, że w ostatnim odcinku to byli uczestnicy wzięli udział w głosowaniu i wybrali dwójkę, która ich zdaniem najbardziej zasłużyła na wielką wygraną. Większość dobrze znanych widzom bohaterów show zdecydowała, że zwycięzcami będą Julia i Grzegorz! To właśnie oni stanęli naprzeciwko siebie na ścieżce lojalności z wypisanymi kwotami do wygrania. Uzbrojeni w szklane kule przechodzili przez kolejne pola. Na końcu okazało się, że Julia rzuciła kulą na 100 tysięcy złotych! Warto podkreślić, że para w finałowym odcinku zaliczyła kłótnię. Julia i Grzegorz nie mogli się dogadać. Wcześniej mężczyzna zadeklarował, że nie rzuciłby kulą. 

 

"Hotel Paradise" dobiegł końca. Kto startował w finale? 

Przypominamy, że Julia i Grzegorz przeszli dość wyboistą drogę do finału. Przyciągnęła ich do siebie chemia, która cementowała ich związek mimo niełatwych chwil i konfliktów. Z kolei Nana i Blondino budowali swoją relację dość powoli, ale solidnie. Do samego końca mogli liczyć na siebie. Okazywali sobie wzajemne wsparcie i lojalność. Jak oceniacie finałowy odcinek "Hotel Paradise"? Dajcie znać w komentarzach. Zdjęcia uczestników programu znajdziecie w galerii u góry strony.

Więcej o:
Copyright © Agora SA