Patrycja Tuchlińska wyprawiła bal na urodziny syna. Zrobiła to dla niego czy dla siebie? Wśród gości Rozenek...

W miniony weekend odbyły się luksusowe urodziny syna Patrycji Tuchlińskiej i Józefa Wojciechowskiego. Maluch skończył dopiero dwa lata, a już gościł u siebie Małgorzatę Rozenek i Radosława Majdana.

Związek Patrycji Tuchlińskiej i Józefa Wojciechowskiego od lat budzi niemałe emocje. Wszystko dlatego, że miliarder jest starszy od swojej ukochanej o 50 lat. Modelka, w przeciwieństwie do partnera, jest aktywna na Instagramie, gdzie chętnie pokazuje luksusowe życie, gigantyczne posiadłości i wieczne wakacje. Taka to pożyje! W miniony weekend Tuchlińska wyprawiła imprezę, a raczej prawdziwy bal z okazji drugich urodzin swojego synka. Nieco inaczej wyobrażaliśmy sobie kinder party.

Zobacz wideo Zwykłe wakacje Tuchlińskiej i Wojciechowskiego

Tuchlińska wyprawiła bal na urodziny syna. Wśród gości Rozenek

Patrycja zrelacjonowana urodziny na swoim Instagramie. Tematem przewodnim był kolor biały (dziwny wybór, jak na urodziny dwulatka, który pewnie co chwilę się czymś brudzi). Tuchlińska zdecydowała się założyć obcisłą sukienkę z dekoltem w serce. Wyglądała zjawiskowo, tak jak urządzona sala oraz syto zastawione stoły. Jednak na podstawie udostępnionych kadrów śmiało można stwierdzić, że impreza została urządzona z myślą o dorosłych, a nie o kilkuletnich dzieciach. 

Patrycja TuchlińskaPatrycja Tuchlińska instagram/patrycja.tuchlinska

A na jakie atrakcje mógł liczyć solenizant? Na sześciopiętrowy tort. Dumna mama pokazała kadr, na którym razem z dwulatkiem zdmuchują świeczki. Poza tym, nie zobaczyliśmy żadnych zabawek, ani w ogóle innych dzieci (nawet Henia Majdana). Za to swoją obecnością synka miliardera zaszczycili Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. "Perfekcyjna" jak zwykle wyglądała perfekcyjnie w dopasowanej kreacji, srebrnych sandałkach na obcasie i bijącej po oczach biżuterii. Myślicie, że dwulatek bawił się dobrze na swoich luksusowych urodzinach? Mamy nadzieję, że tak! A jeśli wy jesteście ciekawi, jak wygląda "codzienne" życie Tuchlińskiej i Wojciechowskiego, zajrzyjcie do naszej galerii.

Patrycja TuchlińskaPatrycja Tuchlińska instagram/patrycja.tuchlinska

Więcej o:
Copyright © Agora SA