Wakacje Jarosława Kaczyńskiego. Co ma w planach prezes PiS? Czarnecki opowiedział

Jarosław Kaczyński wybiera się na krótki urlop. Ryszard Czarnecki zdradza, co będzie robił prezes PiS. Chyba za wiele nie odpocznie.

Jesienią w Polsce odbywają się wybory parlamentarne. Według doniesień z samego PiS Jarosław Kaczyński nie będzie miał czasu na konkretny wypoczynek. Wyjeżdża na "krótki urlop" i niewykluczone, że będzie podczas niego musiał pracować. "Najpewniej ostatnie szlify list wyborczych powstaną na jego krótkim urlopie" - zdradził "SE" europoseł PiS Ryszard Czarnecki. Dokąd wybiera się prezes Prawa i Sprawiedliwości?

Zobacz wideo Z którym politykiem poszedłbyś na piwo lub kawę? [SONDA]

Wakacje Jarosława Kaczyńskiego. "Na urlopie będzie myślał o kampanii"

"Na urlopie prezes będzie jednocześnie wypoczywał i pracował" - mówił jeden z polityków PiS. Podobną wypowiedź można usłyszeć od europosła PiS Ryszarda Czarneckiego. "Pan prezes będzie myślał na urlopie o kampanii i listach wyborczych, które muszą być zarejestrowane we wrześniu. I najpewniej konstrukcja list jest obecnie w głowie lidera naszego ugrupowania. Ostatnie szlify list powstaną właśnie na jego krótkim urlopie" - potwierdza Czarnecki w rozmowie z "Super Expressem".

Tak samo Jarosław Kaczyński robił przed ostatnimi wyborami parlamentarnymi. Prezes PiS zawsze spędza wakacje w Polsce. Co roku wyjeżdża nad Zalew Szczeciński, gdzie ma swoją wyspę, lub w Bory Tucholskie. Kaczyński od wielu lat wyjeżdża w towarzystwie znajomych z PiS. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii u góry strony.

Jarosław KaczyńskiJarosław Kaczyński Fot. Patryk Ogorzałek / Agencja Gazeta

Oficjalna data wyborów nie została jeszcze podana przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę, jednak coraz częściej mówi się, że odbędą się 15 października. Zjednoczona Prawica dokłada wszelkich starań, aby w tym roku po raz kolejny pokonać opozycję. To sprawia, że politycy mają - lub powinni mieć - bardzo pracowite lato. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.