Wybranka Kuby Kochanowskiego powiedziała "tak". Koledzy z kadry składają gratulacje

Kuba Kochanowski wszedł na wyższy poziom relacji ze swoją dziewczyną. Para właśnie ogłosiła zaręczyny.

Kuba Kochanowski jest jednym z najpopularniejszych polskich siatkarzy, grającym w polskiej reprezentacji. Sportowiec od pewnego czasu jest także w szczęśliwym związku, a wybranką jego serca jest studentka medycyny, Aleksandra. Kochanowski często chwali się swoją ukochaną na mediach społecznościowych. Jego Instagram dosłownie zalany jest romantycznymi kadrami pary.

Zobacz wideo Siatkarze wygrali Ligę Narodów

Kuba Kochanowski ogłosił zaręczyny

Kochanowski właśnie zdecydował się na kolejny krok i oświadczył się swojej ukochanej. Para pochwaliła się zdjęciami z tego wydarzenia na mediach społecznościowych. Jak się okazało, studentka medycyny przyjęła oświadczyny sportowca podczas ich wspólnych wakacji w Grecji. Kochanowski wybrał pierścionek ze złotą obrączką i dorodnym diamentem. 

W tym roku wakacje są wyjątkowe. Kocham cię - napisał pod postem, dodając hasztagi "powiedziała tak" i "świeżo zaręczeni".
 

Koledzy składają gratulacje. Wśród nich Fornal i Bienek

Pod postem nie zabrakło gratulacji. Składali je nie tylko fani przebojowego siatkarza, ale również jego koledzy z reprezentacji. "#maboi [mój chłopak - red.]" - napisał Tomasz Fornal, dodając zakochaną emotkę i serduszko. "Gratulacje" - dodali Marcin Janusz i Artur Szpaluk. "OMG, starzy się hajtają. Gratulacje, kochani" - napisała jedna z obserwujących. "O Boże! Cudownie! Gratulacje dla was! - napisała jeszcze inna. Redakcja Plotka również dołącza się do gratulacji!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.