Czy jest coś, czego Barbie nie potrafi? Margot Robbie zaskoczyła fana. Nagranie rozczula

Do sieci właśnie trafiło nagranie, które ujawniło kolejny talent Margot Robbie. Światowej sławy aktorka zdobyła się na poruszający gest wobec jednego z fanów. Musicie to zobaczyć.

Margot Robbie jest jedną z najbardziej cenionych aktorek w Hollywood. Niebanalna uroda i talent wyniosły ją prosto na szczyt kariery. Gwiazda zyskała szerszą sławę i rozpoznawalność m.in. dzięki roli w "Wilku z Wall Street" u boku Leonarda DiCaprio. Ostatnio Margot Robbie wcieliła się w postać kultowej lalki Barbie w najnowszym filmie o tym samym tytule. Produkcja została bardzo dobrze odebrana przez publikę. Od tego momentu oczy wszystkich ze świata show-biznesu zwrócone są w jej kierunku. Do sieci właśnie trafiło nagranie, na którym aktorka zaskoczyła kolejnym talentem. 

Zobacz wideo Karolina Pisarek o Barbie. "Postrzegam ją całkiem inaczej". Przywołuje przykład Margot Robbie

Margot Robbie zaskoczyła fanów. Ma nietypowy talent 

Film, który pojawił się w mediach społecznościowych, został nakręcony na brytyjskiej premierze filmu "Amsterdam". Możemy na nim zobaczyć Margot Robbie w otoczeniu grupy fanów. W pewnym momencie widzimy tajemniczego mężczyznę, który wręcza aktorce pogiętą kartkę papieru.

Materiał przypominał ściągawkę z języka migowego. Zaskoczona Margot Robbie zapytała: "To dla mnie?". Po czym dodała entuzjastycznie: "Ja to znam!". Po tym stwierdzeniu gwiazda odłożyła na bok rzeczy, które trzymała w ręku i rozpoczęła gorącą dyskusję z fanem. Wszystko wskazuje na to, że aktorka posiada wiele talentów, w tym porozumiewanie się za pomocą języka migowego. 

 

Margot Robbie na zdjęciu z mężem. Taki widok to rzadkość

Margot Robbie i Tom Ackerley pobrali się w 2016 roku. Choć oboje udzielają się publicznie, to ich życie prywatne owiane jest tajemnicą. Jednak jakiś czas temu na Instagramie pojawiło się ich wspólne zdjęcie. Przy okazji można było zobaczyć, w jaki sposób małżonkowie spędzają wolny czas. Para zapozowała na stoku narciarskim. Oboje byli ubrani w zimowe kombinezony i przybrali śmieszne pozy. Wygląda na to, że para preferuje aktywny wypoczynek w gronie przyjaciół. Więcej zdjęć aktorki znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu.

Margot RobbieMargot Robbie AP Photo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.