"Rolnik szuka żony". Ada i Michał wywijają na weselu. Jest nagranie ich harców

Ada i Michał z "Rolnik szuka żony" powiedzieli sobie "tak". Na instagramowych kontach pary nie brakuje materiałów z wyjątkowego dnia. Na jednym z nich widzimy, jak bawią ię w rytm weselnej muzyki.

Ada Jasiaczek i Michał Tyszka poznali się w dziewiątej edycji programu "Rolnik szuka żony". Między parą bardzo szybko zaiskrzyło i jeszcze przed zakończeniem programu zdecydowali się na poważne deklaracje. W finałowym odcinku programu ogłosili zaręczyny. Ada szybko zamieszkała z ukochanym, a para już od roku planowała ślub i huczne wesele. Dwudziestolatka podkreślała w wywiadach, że uczucie, jakie ją spotkało, jest najbardziej intensywnym w jej dotychczasowym życiu. Adam i Michał niedawno właśnie powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

"Rolnik szuka żony". Ada i Michał szaleją na ślubie

Materiały ze ślubu Ady i Michała pojawiły się zarówno na profilach uczestników, jak i programu "Rolnik szuka żony". Na fotografiach widzimy parę przed ołtarzem w kościele oraz już na zabawie weselnej. W jednym z materiałów można zauważyć, jak szaleją za stołem w rytm granej przez zespół piosenki. Ada podpisała wideo trzema białymi sercami.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Ada i Michał szaleją na weselu

"Rolnik szuka żony". Ada i Michał już po ślubie. Co mieli na sobie?

Uczestniczka miała na sobie śnieżnobiałą suknię bez ramion z drapowaniami przy dekolcie. Całość uzupełniła delikatna biżuteria i haftowany welon. Michał wystąpił natomiast w jasnej marynarce w kratę. O swojej sukni ślubnej panna młoda jakiś czas temu opowiadała w "Fakcie". "Wybrałam "księżniczkę", ale taką dość klasyczną, bo w niej czułam się najlepiej, nie ginęłam w niej, a najlepiej podkreślała moją urodę. Suknię wybierałyśmy, z moją mamą i siostrą. Będzie śnieżnobiała, ale w oprawie weselnej pojawią się akcenty w kolorze delikatnego różu i odrobina złota" - wspominała Ada. Wejdźcie do galerii, aby zobaczyć czy suknia Ady jest zgodna z jej zapowiedziami.

Goście z 'Rolnik szuka żony' na ślubie Ady i MichałaGoście z 'Rolnik szuka żony' na ślubie Ady i Michała Fot. instagram.com/k__klaudi

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.