Lewandowscy na wakacjach po drugim ślubie. Spójrzcie na te kadry. Ale romantycznie!

Anna i Robert Lewandowscy świętują we Włoszech swój drugi ślub. Para wrzuciła do sieci romantyczne kadry z wyprawy na wyspę Capri.

Robert i Anna Lewandowscy postanowili wykorzystać wolne dni w kalendarzu i udać się na urlop do Włoch. Piłkarz pokazał w sieci kilka romantycznych kadrów z ukochaną, m.in. z ich wspólnego rejsu. Polski napastnik i sportsmenka spędzają wakacje na wyspie Capri położonej w Zatoce Neapolitańskiej. To dla nich nie tylko czas na zwiedzenie i leżenie na plaży, ale i cieszenie się wzajemną obecnością.

Zobacz wideo Anna i Robert Lewandowscy mają ulubioną piosenkę

Lewandowscy wybrali się na wakacje. Spójrzcie na te kadry. Ale romantycznie

Na zdjęciach wrzuconych przez parę nie brakuje rajskich widoków z włoskiej wyspy. Na jednym z kadrów widzimy Annę i Roberta Lewandowskich w romantycznym ujęciu na tle morza. Inne ujęcia pokazują stylizację zarówno piłkarza, jak i jego żony. Obydwoje podczas urlopu postawili na letnie stroje w żywych kolorach. Lewandowska zaopatrzyła się również w gamę wakacyjnych dodatków w postaci np. kolorowej biżuterii. Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii u góry strony.

 

Robert i Anna Lewandowscy wzięli ślub

Przypominamy, że Anna i Robert Lewandowscy zdecydowali się ostatnio na wyjątkowy sposób celebracji związku. Z okazji swojej dziesiątej rocznicy zorganizowali huczne drugie wesele we włoskim klimacie, podczas którego odnowili przysięgę małżeńską. Z relacji zamieszczonej w mediach społecznościowych wiemy, że ten czas spędzili w niesamowitej atmosferze wśród najbliższych. Na liście gości znaleźli się również Zofia Zborowska i Andrzej Wrona, który ochoczo publikowali zdjęcia z przyjęcia. "Cóż to były za przepiękne dwa dni. Sto lat młodej parze. Dziękujemy za zaproszenie! Oj, wy to umiecie w imprezy" - pisała aktorka. 

Sławomir Peszko, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Anna PeszkoSławomir Peszko, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Anna Peszko Instagram.com/slawomirpeszko

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.