Sukces Laury. Anna Lewandowska pęka z dumy. Nie bez powodu nazywa ją "małą szefową"

Anna Lewandowska pochwaliła się w mediach społecznościowych sukcesem Laury. Wyznała, jakie postępy poczyniła dziewczynka.

Anna Lewandowska nie ukrywa, że jest dumna ze swoich córek. Ich sukcesami dzieli się na Instagramie. Klara odziedziczyła po rodzicach sportowe zacięcie, towarzyszy mamie w treningach i podczas campów. Tym razem trenerka pochwaliła się postępami, jakie zrobiła jej młodsza córka Laura. "Lewa" zrobiła to przy okazji udzielenia odpowiedzi internautom.

Zobacz wideo Do kogo jest podobna?

Sukces Laury Lewandowskiej. Jej mama jest zachwycona

Kilka dni temu Anna Lewandowska opublikowała InstaStories, na którym mogliśmy zobaczyć, jak Klara i Laura radzą sobie w basenie. Sześciolatka opanowała sztukę pływania kraulem, ma świetne tempo. Trzylatka jeszcze nabiera umiejętności. Podczas tej relacji mogliśmy zobaczyć buzie dziewczynek, o czym możecie przeczytać TUTAJ. Teraz okazuje się, że internautki mocno zainteresowały się tym, co młodsza córka Lewandowskich miała na sobie.

Okazuje się, że dziewczynka korzystała z pomocy "pływaczków". Lewandowska uważa, że jej córka posiada te z najlepszej firmy, którą przy okazji zareklamowała. Wyszło też wtedy na jaw, że dziewczynka poczyniła postępy w nauce.

Laura szybciej uczy się pływać, bo zaczęła więcej używać rąk - poinformowała Anna Lewandowska.

Laura Lewandowska uczy się pływaćLaura Lewandowska uczy się pływać Screen z Instagram.com/ annalewandowska

Laura Lewandowska uczy się pływaćLaura Lewandowska uczy się pływać Screen z Instagram.com/ annalewandowska

Laura Lewandowska uczy się pływaćLaura Lewandowska uczy się pływać Screen z Instagram.com/ annalewandowska

Anna Lewandowska o córkach

Lewandowska nie pokazuje twarzy córek, jednak bardzo często dodaje materiały w swoich mediach społecznościowych z ich udziałem. W jednym z wywiadów opowiedziała, jakie mają charaktery. Okazuje się, że starsza Klara bardziej przypomina mamę, jest emocjonalna i ambitna jak ona. Za to Laura ma silną osobowość, to "mała szefowa". Więcej zdjęć córek Lewandowskich znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Agora SA