Królikowski zabrał Izabelę do muzeum. Prawniczka zadała szyku. Opis zwraca uwagę. Pił do Opozdy?

Antoni Królikowski i Izabela wybrali się ostatnio na wystawę do jednego z warszawskich muzeów. Wystrojona prawniczka chętnie pozowała do zdjęć.

Antoni Królikowski jakiś czas temu związał się z prawniczką Izabelą. Początkowo zakochani starali się unikać fotoreporterów, wygląda jednak na to, że zmienili zdanie. Ostatnio aktor coraz częściej zabiera wybrankę na oficjalne imprezy. Niedawno para brylowała na wystawie w warszawskim Muzeum im. Bolesława Biegasa.

Zobacz wideo Historia związku i rozstania Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Antoni Królikowski zabrał Izabelę do muzeum. Prawniczka "zadała szyku. "Zwycięstwo piękna nad złem"

Antoni Królikowski i Izabela chętnie oddają się kulturalnym rozrywkom. Niedawno para wybrała się do w warszawskiego Muzeum im. Bolesława Biegasa, aby obejrzeć wystawę autorstwa Zbigniewa Macieja Dowgiałło zatytułowaną "Zwycięstwo piękna nad złem". Zakochani nie omieszkali pochwalić się tym na Instagramie. Aktor opublikował zdjęcie, na którym pozują w towarzystwie malarza na tle jednego z dzieł. Królikowski wybrał na tę okazję dość niezobowiązującą stylizację. Czarną koszulę i spodnie w tym samym kolorze połączył z jasnymi sportowymi butami. Izabela założyła natomiast znacznie bardziej eleganci zestaw. Czarną dopasowaną sukienkę midi połączyła z czerwonymi szpilkami. Sądząc po minach obojga, humory im dopisywały.

 

Uwagę fanów zwrócił tytuł wystawy. Niektórzy doszukali się w nim nawiązania do życia prywatnego aktora. "Święte słowa, niech zwycięży piękno nad złem", "Tytuł bardzo wymowny", "Jaka trafna nazwa. I moja ulubiona para" - czytamy w komentarzach.

Antoni Królikowski czule o Izabeli. "Jest moim aniołem"

Początkowo Antoni Królikowski trzymał ukochaną z dala od show-biznesu. Kilka miesięcy temu aktor udzielił wywiadu magazynowi "Party". Podczas rozmowy nie szczędził komplementów nowej partnerce. Przyznał, że Izabela nie jest zainteresowana zdobyciem rozgłosu. "Cieszę się, że nie jest osobą publiczną, a wręcz stroni od show-biznesu i skupia na własnych celach. Jest moim aniołem. Jestem jej wdzięczny za każdy dzień, bo trwa przy mnie, a nie miała i nie ma lekko. Gdyby nie ona, mógłbym nie mieć siły, żeby poradzić sobie ze wszystkimi problemami, które nagle spotęgowały się jak nigdy wcześniej" - powiedział.